Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starptautiskā mākslas konkursā uzteic Bauskas bērnu zīmējumus

Starptautiskā bērnu mākslas konkursa «Lidice 2014» Latvijas kārtā atzinīgi novērtēti mazo baušķenieču zīmējumi, portālu informēja Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) vizuālās mākslas pulciņa skolotāja Daile Feldmane.

Laureāti tika sveikti 20. februārī īpašā pasākumā Zemkopības ministrijā. Radošos darbus konkursam iesniedza seši Bauskas BJC audzēkņi. Laureātu diplomus saņēma Viktorija Zubova par gleznojumu uz zīda «Gardie augļi» un Elīza Lakoviča-Lakovica, kura konkursam bija iesniegusi darbiņu «Sveika, kaimiņien!».

«Pārsteigumiem bagāta un priecīga šī diena bija Viktorijai Zubovai, kura vēl saņēma godpilno Čehijas Republikas vēstniecības Latvijā «Simpātijas godarakstu», kā arī īpašu balvu no Lauku atbalsta dienesta. Prieks, ka Viktorijas un Elīzas darbi izvirzīti konkursa nākamajai kārtai, kas notiks Čehijā,» stāsta D. Feldmane.

Konkursa «Lidice 2014» Latvijas kārtā tika iesūtīti 1334 darbi no 67 novadiem un pilsētām. Konkursam Čehijā atlasīti 193 darbi. Tā tēma šogad bija «Lauku un dārza darbi manā ģimenē». Skolēni varēja izpausties vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbos.

Lidice ir ciemats Čehijā, kuru Otrā pasaules kara laikā pilnīgi iznīcināja. Lai pieminētu šo faktu, 42. reizi šajā ciematā tiek rīkota starptautiska bērnu mākslas izstāde. Tajā aicināti piedalīties visas pasaules bērni un jaunieši no četru līdz 16 gadu vecumam ar saviem zīmējumiem, gleznojumiem, vizuāli plastiskās mākslas darinājumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas