Startēs akcija tūristiem «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē»

Šodien Latvijas un Lietuvas pierobežā sāksies tūrisma akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!",  informēja Bauskas Tūrisma informācijas centra un projekta vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

Akcijas mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt ar pierobežas tūrisma objektiem un pasākumiem. Maršrutu un akciju jau trešo gadu veido un organizē astoņas pašvaldības - Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakruojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

Akcijā var piedalīties Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji no 12 gadu vecuma. Maršruta un akcijas brošūra, kurā būs pieejama informācija par 24 akcijas objektiem un pasākumiem un papildu apskates vietām kopīgajā maršrutā, pieejama Tūrisma informācijas centros Bauskā, Biržos, Pasvalē, Pakruojā un Jonišķos.

Brošūrā iekļauti 32 apskates objekti, astoņi pasākumi, naktsmītņu un ēdināšanas vietas. Lai radītu lielāku interesi par šo maršrutu un apceļošanas akciju, nofotografējoties norādītajos objektos un saņemot astoņus zīmogus, tūristiem būs iespēja iegūt sponsoru sarūpētas dāvanas.

Projekta kopējās paredzamās izmaksas ir 6942 eiro.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas