Stāvlaukuma ierīkošanai pie daudzdzīvokļu mājām Iecavā plāno atvēlēt 10 255 eiro 3

Iecavas novada domes deputāti apstiprināšanai domes sēdē šonedēļ virzījuši lēmumprojektu par 10 255 eiro piešķiršanu auto stāvlaukuma ierīkošanai pie daudzdzīvokļu mājām Iecavas centrā, aģentūra LETA uzzināja domē.

Pašvaldības izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs Finanšu komitejā atgādināja, ka Iecavas centrā pie daudzdzīvokļu mājām jau vairākus gadus ir novērojama problēma ar automašīnu novietošanu. Lai situāciju nedaudz uzlabotu, ir iespēja uz pašvaldībai piederošas zemes ierīkot šķembotu stāvlaukumu, kur būtu vieta aptuveni 20 automašīnām. 

Lai darbus varētu veikt jau šogad, nepieciešami 10 255 eiro.

Veinbergs arī informēja, ka, apsekojot Rosmes bibliotēkas ēku, konstatēts, ka bibliotēkas ieejas mezgla nesošās koka konstrukcijas, jumta segums, lietus ūdens notekcaurules, ieejas durvis un logi ir ļoti sliktā stāvoklī. Ņemot vērā, ka esošais vējtveris vairs nenodrošina iekštelpu siltumnoturību un ir tehniski nedrošs, izpilddirektors lūdza piešķirt 5704 eiro vējtvera remontam. 

Komiteja abus lūgumus atbalstīja un lēma tos virzīt apstiprināšanai domē.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

5.mājas iedzīvotājs

Vai tiešām šķembots laukums uz pašvaldības zemes priekš 20 auto var izmaksāt vairāk par 10k eiro ? Vnk neticama summa. Gribētos redzēt projektu un tāmi. Liekas te kādam "dēliņam" ticis darbiņs uztaisīt projektu par daudziem tūkstošiem, bet tas kas paliks pāri, tiks plānā kārtā nobērts zālienā un nodēvēts par stāvlaukumu. Ja atceraties, bija steiga, arī rudenī uzsliet bernu rotaļu virvju piramīdu, kur tehnika izmuļļāja zālienu un nekādi nesanāca pabeigt projektu. Rezultātā nācās stiprināt zālāju, lai smagā tehnika tiktu klāt. Nav brīnums, par izmaksām šādi plānojot un strādājot.

pirms gada, 2019.10.13 20:22

Sila ielas iedzīvotājs

Zināmajā progresā arī ir problēmas ar stāvvietām, visiem iedzīvotājiem nepietiek, papildus tam, DZkS darbinieki zāğējot krūmus izbraukāja zālienu un radīja bīstamas nogāzes uz ceļa, daudzi kaimiņi ir iebraukuši šajās bedrēs, jo tumsā tās nav redzamas un garām stāvošajiem auto nevar tikt.

pirms gada, 2019.10.15 17:35

Vietējās ziņas