Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stelpē gatavojas talantu parādei

Vecumnieku novada Stelpes pagastā sestdien, 22. februārī, norisināsies tradicionālais sarīkojums «Gribu, varu, daru».
Jau daudzus pavasarus drosmīgi ļaudis pulcējas vienuviet, lai atklātu savas dotības un  prasmes dažādās jomās. Talantu parāde kļuvusi par gaidītu notikumu, un arī šogad koncertā būs gan dziesmas un dejas, gan aizraujoši stāsti par vaļaspriekiem.

«Priekšnesumus pieteikuši 18 dalībnieku, vēl šodien (17. februārī – aut.), pēdējā brīdī, cilvēki zvanīja un izteica vēlmi piedalīties,» priekā par atsaucību ar «Bauskas Dzīvi» dalās Sandra Neliusa, pagasta kultūras darba organizatore. «Atklāšu, ka šoreiz būs daudz rokdarbu. Adījumus demonstrēs Kristīna Alde no Vecumniekiem, tamborētas rotaļlietas izrādīs Nelda Sabo no Misas, bet stelpietis Rodžers Heizeldens, kurš iepriekš uz skatuves dziedājis, iepazīstinās ar aizraušanos ar koka darbiem.

Ar jaunu vaļasprieku pārsteigs novadā zināmā floriste Līga Lauriņa. Skaistās balss īpašniece Anna Borkovska no Rundāles novada Viesturiem demonstrēs savu talantu, dziedot bez pavadījuma, bet Stelpes pamatskolas meitenes sniegs dejas priekšnesumu. Būs jaunumi, pārsteigumi un «rozīnītes», kā katru gadu.»

Sandra Neliusa uzsver, ka viņu priecē ļaužu vēlme izpausties dažādās jomās, cilvēki neapstājas pie apgūtā, arvien meklē jauno, citādo, interesanto un atkal sevi piesaka ar citu pienesumu, nenorimst radošajā darbībā. «Cilvēkus iedrošina tas, ka šajā sarīkojumā talanta izpausmes netiek vērtētas un salīdzinātas; publika gluži vienkārši skatās, klausās un bauda. Vienmēr iedvesmojošas ir izstādes, kas pārsteidz – cik gan daudzveidīgas var būt brīvā laika pavadīšanas iespējas. Labvēlīgi noskaņotos skatītājus priecējušas krustdūrienā izšūtas gleznas, cimdu raksti, no papīra veidotas pasaku pilis, tamborēti multfilmu varoņi, dabas fotogrāfijas un elpu aizraujoši mākslas darbi, kas veidoti no plastmasas atkritumiem,» ieskatu iepriekš piedzīvotajā sniedz sarīkojuma organizatore. Viņa atzīmē, ka cilvēkiem neesot nemaz tik viegli saņemt drosmi, lai izietu publikas priekšā un kāptu uz Stelpes pamatskolas skatuves. Daudziem tas ir nebijis piedzīvojums, tomēr gūtais gandarījums ir tik liels, ka ne reti dalībnieki talantu parādei piesakās atkārtoti. «Lai arī turpmāk vēlme rīkoties vienmēr ir stiprāka par šaubām!» novēl Sandra Neliusa.

Pēc koncerta visi varēs draudzīgi aprunāties, dalīties pieredzē, apskatīt vaļasprieku izstādi, pacienāties un, ja būs luste, arī uzdancot.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas