Stelpē milzu karstumā sadalītas balvas motokrosā

Vairāk nekā 400 motosportisti pulcējās «Pīlādžu mototrases» sporta kompleksā, kur aizvadīja Latvijas Motosporta rīkotos Latvijas junioru un amatieru čempionātus, kā arī piedalījās Retro motokrosa sacensību seriālā.

Stelpieša Ērika Pīlādža izveidotajā «Pīlādžu mototrasē» 27. un 28. jūnijā šoreiz startēja liels skaits sportistu. Dažās grupās trasē devās pat vairāk nekā 40 dalībnieku, tai vidū bija daudz sportistu no Igaunijas, Lietuvas un citām valstīm.

Starptautiski pazīstamākie sportisti startēja blakusvāģu «Open» klasē, kur uzvarēja Jānis un Lauris Daideri – duets, kas savulaik cīnījās par medaļām pasaules čempionātā. Savukārt otrajā vietā vēl titulētāks sportists – daudzkārtējais pasaules čempions blakusvāģu sacensībās Kaspars Stupelis, kurš brauca kopā ar igauni Gertu Gordejevu. Arī trešajā vietā labi zināmi Latvijas sportisti – Jānis un Pēteris Jegorovi.

Latvijas Motosporta federācijas informācija liecina, ka Stelpes trasē šajās divās dienās notika Latvijas junioru un amatieru čempionāta pirmais posms, Latvijas Retro čempionāta pirmais posms. Kopā sadalīja 41 godalgu komplektu dažādās motociklu klasēs un dažādās vecuma grupās. Nākamais Latvijas junioru čempionāta motokrosā solo motocikliem posms gaidāms 18. jūlijā Jaunpilī, kamēr blakusvāģu un kvadraciklu, kā arī Retro motokrosa atlēti jau 4. jūlijā viesosies Alojā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas