Stelpē no pagraba nozog cūkgaļu

Zādzības pastrādātas Bauskas un Vecumnieku novada lauku pagastos, par tām informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Bauskas novada Vecsaules pagastā apzagta kāda ferma. No tās paņemtas dažādas mantas. Ēkā iekļūts, atlaužot durvju piekaramo atslēgu. Saimnieki kaitējumu fiksējuši 23. decembra rītā.

Vecumnieku novada Stelpes pagastā zādzība konstatēta 25. decembrī ap pulksten pieciem rītā. Kādā lauku privātmājā zagļi bija iekļuvuši neaizslēgtā pagrabā. No tā paņemti apmēram 13 kilogrami svaigas cūkgaļas.

Laikā no 17. līdz 23. decembrim apzagta kāda dārza nojume Bauskas novada Jauncodē, Dreņģerkalna ielā. Paņemti dažādi elektroinstrumenti – zāģis un urbjmašīna.

Bauskas novada Gailīšu pagastā zādzība konstatēta 26. decembrī pulksten desmitos rītā. Te no motorollera paņemtas divas riepas ar metāla diskiem.

Naktī no 27. uz 28. decembri Bauskas novadā apzagts kāds kravas automobilis. No mašīnas degvielas tvertnes izlieti apmēram 300 litri dīzeļdegvielas.

Policijā par visiem šiem gadījumiem sākti kriminālprocesi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas