Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stelpē rīko tikšanos ar mācītāju Edgaru Maži 8

Sestdien, 19. janvārī, Stelpes pamatskolā ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar mācītāju Edgaru Maži.Neformālā gaisotnē, līdzdarbojoties mūziķiem Anitas Brīdakas vadībā, sarunas galvenais temats būs par barikāžu laiku, taču varēs apspriest arī klausītāju rosinātus tematus, informēja Stelpes pagasta kultūras darba organizatore Sandra Neliusa.Viņa stāsta, ka garīdznieks Stelpē ir īpaši mīlēts viesis. Kad bijis mazāk aizņemts, E. Mažis ieradies ciematā biežāk, bet pēdējos gados vizītes notiek divas reizes gadā. «Katra tikšanās ir kā svētki. Tā ir kā ūdens valgme karstā vasaras dienā. Saruna dod spēku, cerību un mieru. Man personīgi tā ļoti palīdz sakārtot sevi un aizmirst ikdienas rutīnu,» teic S. Neliusa.Edgars Mažis pēc konfesionālās piederības ir baptists, Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs, taču Stelpē dalīšanas konfesijās nebūs. S. Neliusa novērojusi, ka tikties ar garīdznieku nāk gan luterāņi, gan katoļi, gan arī cilvēki, kuri nav kristieši, bet labprāt ieklausās «gara aristokrātos». Labprāt ar garīdznieku tiekas jaunākā paaudze, jo E. Mažis ir ļoti mūsdienīgs mācītājs. Viņa kalpošana tiek praktizēta arī internetā, jauniešu tik populārajā sociālajā tīklā draugiem.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

E. Mažis ir Cilvēks ar lielo burtu un arī patiesi labs mācītājs. Viņā ir gaisma, sirdssiltums, līdzjūtība un vēl un vēl....

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 19:19

Stelpiete

Un kāpēc gan nerīkot skolā? (kura Stelpē starp citu ir vienīgā kultūras iestāde) Ir taču jauki, ka cilvēkiem tiek dota iespēja iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, redzēt kaut ko citu, ārpus savas ikdienas dzīves, vai tad ne?

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 13:16

vai ne

Ticību ir daudz, nevajadzētu lobēt nevienu, lai katrs sludina savā teritorijā(baznīcā, mošejā u.t.t.)

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 19:50

opijs tautai

Bez vecāku ziņas un piekrišanas,audzēkņiem sludināt kādas reliģiskas organizācijas uzskatus(kaut vai pārrunājot vēsturiskus notikumus),ir bērnu un viņu vecāku Satversmē paredzēto tiesību klajš pārkāpums.Ja šis pasākums netiks atcelts,tad tiks rakstīta sūdzība ministram Ķīlim,lai izvērtētu skolas vadības rīcību un atbilstību ieņemtajam amatam.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 17:25

dolle

Satversmē ir ierakstīts,ka baznīca ir šķirta no valsts.Kurš vēlas ,tas savu bērnu var sūtīt svētdienas skolā,bet reliģijas dogmas valsts finansētā izglītības iestādē nav jāsludina.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 16:43

ateistam

no kura laika skola ir nodalīta no baznīcas? Daudzās skolās ir ticības mācība.Ja nezini,nepļū'tī.,baltsvārci.Stelpe malači,ka rīko tādas tikšanās.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 16:18

ateists

Un kāpēc tikšanās jārīko valsts uzturētā izglītības iestādē?Skola no baznīcas ir atdalīta un nav ko tur melnsvārčiem savu demagoģiju izplatīt.

pirms 7 gadiem, 2013.01.18 15:57

Vietējās ziņas