Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stelpē skolu dejotāji iedanco vasariņu

Stelpes pagasta estrādē 24. maijā Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada skolu tautas deju kolektīvi vienojās kopīgā dejā. «Ik pēc pāris gadiem mēs rīkojam sadanci, kura nosaukums ir nemainīgs – «Sagaidīsim vasariņu!». Uz dejām aicinām labi pazīstamus kolektīvus un cenšamies atrast jaunus draugus un paziņas,» stāstīja tautas deju kolektīva «Stelpe»  vadītāja Lāsma Skābuliņa. Pasākuma oficiālā daļa sākās ar krāšņu gājienu no Stelpes pamatskolas pa aleju uz estrādi. Kopā ar stelpiešiem sagaidīt vasariņu bija ieradušies dejotāji no Mežgaļu un Dzimtmisas pamatskolas, no Vecumnieku, Misas, Īslīces un Skaistkalnes vidusskolas. Uzstājās dažāda vecuma dejotāji – no pašiem jaunākajiem līdz pamatskolas pēdējo klašu audzēkņiem. Ciemos bija ieradies bērnu vokālais ansamblis «Dzeguzīte» no Rīgas.

Dejot nebija viegli – lielajā karstumā sviedri tecēja aumaļām. Kad saulīti aizsedza mākoņi, kļuva vieglāk. Tomēr sadancis sniedza daudz prieka gan dejotājiem, gan skatītājiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas