Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stelpē uz radošās skatuves rāda talantus 2

Vecumnieku novada Stelpes pagastā sarīkojumā «Gribu, varu, daru» 29. martā izskanēja gan muzikāli, gan dzejiski priekšnesumi. Uz radošās skatuves dzirkstīja uzstāšanās prieks, bet pārpildītajā pamatskolas zālē valdīja sirsnība un labestība.

Pagasta kultūras darba organizatore Sandra Neliusa aicināja visus piedalīties radošā kliņģera tapināšanā; milti, cukurs un rozīnes bija sagādāti, dalībniekiem un skatītājiem atlika vien pievienot garšvielas.

Galvenās «cepējas» pienākumi bija uzticēti brunavietei Jurgitai Druseikai, kura, aicinot lielus un mazus rādīt savu talantu, no katra saņēma arī pa sastāvdaļai, ko «piemest» gardumam.

Piecus gadus vecā dziedātāja Evelīna Nikola Nurahanova no Vecumnieku pagasta Misas ciema kliņģerim «pievienoja» saldējumu, sacerējuma «Poēma par cepurīti» autore Vēsma Petruševica no Vecumniekiem – safrānu, duets Aleksandra un Aigars Šabanoviči no Misas – mīļumu, bet stelpieša Egila Neliusa pienesums bija ingvers.

«Mans mērķis nav kļūt par mūziķi. Ģitāra man ir kā biedrs, kas palīdz uzdziedāt brīžos, kad to vēlos,» sacīja E. Neliuss. Savukārt skatītāji un dalībnieku atbalstītāji radošā kliņģera mīklā «iejauca» smaidu, skaļus aplausus un ovācijas. «Man ļoti patika māsas un brāļa Šabanoviču izpildītās dziesmas,» atklāj stelpiete Lilita Berliņa.

Saulainajā marta pēcpusdienā Stelpē izskanēja ap 20 priekšnesumu. Pirms katra numura uz ekrāna tika rādītas Terēzes Neliusas veidotas video intervijas ar dalībniekiem. Koncertu kuplināja sarīkojuma īpašie viesi – vīru vokālais ansamblis «Optimisti» no Dobeles novada Bikstiem un savu dziesmu izpildītājs Ēriks Bērziņš no Siguldas.

Radošās skatuves svētki Stelpē norisinājās jau trešo reizi. Dalībnieku sniegums netika ne vērtēts, ne salīdzināts – izpildītāji un skatītāji tika pulcināti kopā, lai dalītos uzstāšanās priekā un sagādātu jaukus mirkļus cits citam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas