«Stelpes minerālūdens» vēl neatsāks ražošanu 4

Minerālūdens ražotne Stelpes pagastā, kas pagājušajā gadā cieta ugunsgrēkā, tuvākajā laikā ražošanu diez vai atsāks. Informē «Stelpes minerālūdens» ražotnes vadītājs Aldis Dzirkalis: «Ir mērķis atjaunot ražotni, bet nezinu, vai izdosies. Viegli nav. Žēl, ka savulaik uzticējos dažu lielo veikalu tīklu solījumiem. Ja ražotni izdosies atjaunot, strādāšu vienīgi eksportam. Nepārtraukti gūstu informāciju par jaunu tirgu, pat no arābu valstīm. Daži pat ir gatavi ieguldīt ražošanas attīstībā.»  Taču iespējamo investoru interesi samazina pašreizējā valdības nodokļu politika, korupcija un ekonomiskā situācija valstī. Ieguldījumi Latvijā tiek uzskatīti par ļoti riskantiem un neizdevīgiem. «Zinu ārzemēs avotu ar līdzīgām īpašībām. Varbūt jāmet te viss pie malas un jābrauc uz citu valsti?» tā A. Dzirkalis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kaimiņonka

Paklau Aldi, pietiek ***! Par kādu aizbraukšanu tur muldi? Tur vajadzēs strādāt, kas tev ir process svešs. Tur nesanāks tupa gulšņāt

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 20:39

kaimiņonka

Paklau Aldi, pietiek ***! Par kādu aizbraukšanu tur muldi? Tur vajadzēs strādāt, kas tev ir process svešs. Tur nesanāks tupa gulšņāt

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 20:37

lita

nekas nav mākslīgi jātaisa.
Stelpes ūdens ir dabīgs un par tādu pasaulē maksā lielu naudu.
Par citu tēmu: Mums Latvijā vispār tik daudz ir no dabas dots, ka būtu jāmāk izmantot. Ja mums būtu japāņu prāts, tad mēs nevis Amerika būtu pasaules bagātākā valsts.
Bet tā jau laikam ir - ka vienam nevar dot par daudz, tāpēc mēs te burkšķam un urkšķam.

pirms 9 gadiem, 2011.03.13 08:22

Papa

Taisiet taču kārtīgu minīti! Ar normālu mineralizāciju, vismaz 5gr/l. Un Ph saturu norādiet. Citādi leišu Vytautas jāpērk vai Boržomi.
Latvijā kaut kādus krānūdeņus vien taisa. Domāju, ka man akā ūdenim mineralizācija lielāka ;)

pirms 9 gadiem, 2011.03.12 22:33

Vietējās ziņas