Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stelpes pagastā veidos tirgus laukumu un mūžizglītības centru 1

Vecumnieku novada dome pagājušajā nedēļā ārkārtas sēdē atbalstīja projektus, kas paredz Stelpes pagastā veidot tirgus laukumu un mūžizglītības centru, portāls uzzināja pašvaldībā.Projektu "Vecumnieku novada Stelpes pagasta tirgus laukuma izveide pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai" plānots iesniegt apstiprināšanai vietējās rīcības grupai - Bauskas rajona lauku partnerībai. Tā kopējās projekta izmaksas plānotas 9947 latu apjomā, no kā attiecināmās izmaksas ir 8221 lats, tostarp Eiropas Savienības atbalsta publiskais finansējums ir 90% apmērā jeb 7399 lati, Vecumnieku novada pašvaldības līdzfinansējums - 10% apmērā jeb 822 lati, bet neattiecināmās izmaksas (pievienotās vērtības nodoklis) ir 1726 lati. Īstenojot projektu, Stelpē iecerēts nobruģēt tirgus laukumu, tajā uzstādīt laukuma apgaismojumu un veikt citus darbus. Savukārt projekta "Sabiedrisko aktivitāšu un mūžizglītības centra izveidošana Stelpes pamatskolā" kopējās izmaksas plānotas 10 050 latu apjomā, no kā attiecināmās izmaksas ir 8306 lati, tostarp Eiropas Savienības atbalsta publiskais finansējums ir 90% apmērā jeb 7475 lati, Vecumnieku novada pašvaldības līdzfinansējums - 10% apmērā jeb 831 lats, bet neattiecināmās izmaksas (PVN) ir 1744 lati. Šī projekta gaitā plānots veikt Stelpes pamatskolas telpu renovāciju.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

xx

Prieks par Stelpi, tur dzīvo aktīvi cilvēki un labi organizatori, kuriem rūp, kas notiek un cilvēkiem ir iespējas, arī pensionāriem cik saprotu, mācīties mūžizglītības programmās.
Bauskā nav nekā no tā visa, ja šeit ir kādi kursi, angļu valoda vai citi, visi ir par maksu un izvēle nav nekāda lielā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 09:18

Vietējās ziņas