Stelpiešus aicina uz sarunu ar Vecumnieku novada vadītājiem 1

Vecumnieku novada Stelpes pagasta pārvaldē 19. jūlijā paredzēta tikšanās ar novada domes priekšsēdētāju Rihardu Melgaili un priekšsēdētāja vietnieku Jāni Kovalu.

«Vēlamies izrādīt cilvēkiem pretimnākšanu. Ir pietiekami plašas iespējas tikties ar amatpersonām arī Vecumniekos vai pastāstīt par savām problēmām pagasta pārvaldē, bet gribam redzēt, kas notiek pagastos. Svarīgi izrunāties, kas sasāpējis iedzīvotājiem, kādi ir risināmie jautājumi, ko vajag uzlabot, sakārtot. Man pašam tā būs iespēja iepazīties ar novada apdzīvotajām vietām,» skaidro J. Kovals.

Plānots apbraukāt visus Vecumnieku novada pagastus, lai tiktos ar iedzīvotājiem un novērtētu kopējo situāciju pašvaldības teritorijā. Sākumā paredzētas tikšanās ar pašvaldību iestāžu un pagasta pārvaldes darbiniekiem, bet pēc tam – sarunas ar iedzīvotājiem.
J. Kovals domājot arī par Misas ciemata apmeklējumu, kas atrodas Vecumnieku pagastā. Nav vēl zināms, vai uz Misu dosies ari domes priekšsēdētājs, bet apmeklējums ir plānots.

Iedzīvotāji jautājumus, par kuriem vēlas runāt un uzzināt atbildes, laikus var iesniegt pagasta pārvaldē vai novada domē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

io

Jāsmejas! Vai tad pirms vēlēšanām tas nebija jādara? Kaut kā jau jāpielien!!!

pirms 7 gadiem, 2013.07.17 09:04

Vietējās ziņas