Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stipendiju saņem studente no Skaistkalnes 3

Mecenātu Vagneru ģimenes stipendiju šajā mācību gadā saņēmusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Veterinārmedicīnas fakultātes 5. kursa studente skaistkalniete Zane Sļipecka, portālu informē augstskolas pārstāvis Juris Kālis.

Z. Sļipecka absolvējusi Skaistkalnes vidusskolu, muzicē pūtēju orķestrī «Skaistkalne». Arī pašlaik no studijām un prakses brīvajā laikā viņa aktīvi koncertē kopā ar orķestri. Kolektīva vadītājs Jānis Kalniņš jaunieti raksturo kā asprātīgu, ar labu humora izjūtu un labām organizatoriskām spējām. Viņa lieliski iekļāvusies kolektīvā, ir autoritāte citiem skolēniem, palīdz apgūt instrumentu spēli jaunajiem mūziķiem.

Z. Sļipecka darbojas LLU Studentu pašpārvaldē, ir aktīva sabiedriskajā dzīvē, mērķtiecīgi iesaistījusies zinātniskajā darbā. Stipendiju Zane iecerējusi izmantot zinātniski pētniecisko darbu veikšanai, izglītojošo grāmatu par veterinārmedicīnu, lauksaimniecības dzīvnieku ēdināšanu, turēšanu un labturību iegādei, arī semināru apmeklēšanai Latvijā un ārvalstīs.

«Saņemt šo stipendiju ir ne tikai gods, bet arī atbildība,» atzīst Z. Sļipecka. Mecenātu Vagneru ģimenes stipendiju piešķir vienam sekmīgam pilna laika pamatstudiju studentam, izmaksājot 100 latu mēnesī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

pazīstu

Lai meitenei veicas, patiešām jauka! sakiet vēl, ka mums nav gudru jauniešu!

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 17:35

saulainiete

Apsveicu Zanes mammu, protams arī tēti, visi viņu bērni jauki!!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.27 08:41

Vietējās ziņas