Stiprā vēja dēļ bez elektrības palikuši vairāki «Latvenergo» klienti Bārbelē un Svitenē 1

Sestdienas, 9. marta, rītā AS "Sadales tīkls" vēl turpina novērst stiprā vēja radītos elektrotīkla bojājumus,  aģentūru LETA informēja uzņēmuma preses sekretāre Tatjana Smirnova.

Piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu Latvijas teritoriju šķērsoja spēcīgs vējš ar brāzmām līdz 26 metriem sekundē, kas izraisīja bojājumus arī "Sadales tīkla" elektrotīklā.

Atbilstoši vēja pārvietošanās ceļam tika reģistrēti dažādi elektrotīkla bojājumi: nolauzti un uz elektrolīnijām uzgāzti koki, sarauti elektrolīniju vadi, kā arī vējā nesti un elektrolīnijās aizķērušies koku zari, kas izraisīja elektroapgādes pārtraukumus, skaidroja Smirnova.

Pateicoties iepriekšējai gatavībai un iepriekšējos gados paveiktajam darbam, lielākā daļa no elektrotīkla bojājumiem jau ir novērsti, un klientiem elektroapgāde operatīvi atjaunota.

«Sadales tīkla» elektroatslēgumu karte liecina, ka mūspusē bez elektrības palikuši vairāki «Latvenergo» klienti Vecumnieku noavada Bārbeles pagastā, kā arī Rundāles novada Svitenē. Visā Latvijā pulksten 10.30 avārijas atslēgumi reģistrēti 120 vietās, pakalpojuma sniedzējs turpina darbu, lai pēc iespējas ātrāk novērstu visus elektrotīkla bojājumus un klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

lauztā priede visaugstākā

Padlatvijas laika komunikācijas piemeklējis vecuma švakums ;;;

pirms gada, 2019.03.09 16:58

Vietējās ziņas