Strādās arodbiedrību konferencē 3

Bijušā Bauskas rajona 35 izglītības iestāžu arodorganizāciju pārstāvji piektdien, 10. aprīlī, strādās starpnovadu konferencē, portālu informē Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Bauskas starpnovadu padomes priekšsēdētāja Māra Graudiņa.

Konferencē, kas notiks Bauskas pilsētas pamatskolā, plānojuši ierasties vairāk nekā 50 delegātu, kas pārstāvēs 940 biedrus arodorganizācijās visos četros novados. Par paveikto ziņos padomes priekšsēdētāja M. Graudiņa, atskaiti sniegs revīzijas komisija. Konferenci solījuši apmeklēt četru novadu izglītības nodaļu vadītājas, Bauskas novada domes izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas vadītāja Inita Nagņibeda, arī LIZDA priekšsēdētājas vietnieks Jānis Krastiņš.

Pēc debatēm paredzētas starpnovadu padomes priekšsēdētāja vēlēšanas. M. Graudiņa šajā amatā ir 26 gadus. Tas viņai ir algots darbs, mēnesī pēc nodokļu nomaksas viņa saņem 487 eiro. Konferencē būs jāievēl arī priekšsēdētājas vietniece. Ilgus gadus šajā amatā ir skolotāja no Vecsaules pamatskolas Lauma Zariņa. Par šo pienākumu pildīšanu algu viņa nesaņem.

Konferences noslēgumā paredzēts izvēlēties delegātus LIZDA kongresam, kas notiks 23. maijā. No Bauskas strapnovadu organizācijas kongresam jāizvirza deviņi delegāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

baiba

Māra ir iestrādājusies, nākošajam būs grūti.

pirms 5 gadiem, 2015.04.09 19:39

Vietējās ziņas