Strauji tuvojas Kantrimūzikas festivāls 6

Bauskas Kantrimūzikas festivāls šogad no 11. līdz 13. jūlijam atzīmēs savu desmit gadu jubileju. Pirmo reizi tas norisināsies trīs dienu garumā. Pirmajā dienā paredzēts īpašs pārsteigums - uzstāsies kantrimūzikas megazvaigznes no Teksasas «Asleep At The Wheel».Kantrimūzikas asociācijas prezidents Uldis Ozoliņš informēja: «Ļoti plašs ir gaidāmo viesu saraksts. Daļa no tiem piedalījušies iepriekšējos festivālos, kā «The Ranchhands» no ASV, lietuvieši Algirds Klova Band un Julia Ritčika, kura 2007. gadā pārstāvēja savu valsti Eirovīzijā, Maskavas grupa «Kukuruza», dānis Leifs Kersteins, zviedru grupa «Highway 40» un vācu dziedātāja Katja Kaie. Visi šie vārdi ir labi pazīstami tiem, kuri bijuši iepriekšējos Bauskas festivālos.»Vēl viens jaunums ir popurijs, kurš notiks trešajā festivāla dienā. Tajā piedalīsies populārākie Latvijas kantri izpildītāji. Tas viss tiks filmēts un vēlāk izdots DVD formātā, lai mūzikas cienītāji to varētu iegādāties. Līdz Jāņiem iznākšot arī CD ar to latviešu grupu dziesmām, kas piedalījušās Bauskas Kantrifestivālā.Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs. Pēc Jāņiem tās būs iespējams iegādāties arī Bauskas tautas namā. Biļete pirmajai dienai maksās Ls 10, tā ir visdārgākā diena, jo uzstājas īpašie viesi no Teksasas. Otrajai un trešajai dienai biļetes maksās Ls 6 katra. Var iegādāties apvienoto biļeti, ar kuru varēs apmeklēt visas festivāla dienas. Šāda biļete maksā Ls 18.Kā ierasts, festivāla pēdējā dienā notiks kantri balvas pasniegšana. Pirmo divu dienu noslēgumā būs arī nakts balles. Pirmajā dienā tur spēlēs «Sestā jūdze» un Pete Andersons, otrajā dienā - «Dakota» un Ivars Pētersons. Bauskas Kantrimūzikas festivāls ir oficiāli atzīts par vienu no trim veiksmīgākajiem šāda stila mūzikas pasākumiem Eiropā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

sos

Normala cena biletei! bendzu par 10LS ielej ka nograb, ja jamaksa par kencertbileti vai nedod Dievs par jaunu CD 6Ls tad, ah vai ku dargi ku dargi :)))))

pirms 12 gadiem, 2008.07.06 16:34

Valmiera

Es jau par tām "performancēm", kur dala?

pirms 12 gadiem, 2008.06.11 23:10

CountryFans

Tikai pļurkstēt nevajag par dārgām biļetēm! Atrodi vēl kaut kur Latvijā kādu pasākumu ar tik garu vienas dienas programmu par 6 Ls! Tas pats autokross Mūsā maksāja
15ls normālā tribīnē.Aizej sestdienā pastāvi stundu un paskaties kā tauta iepērkas pie Rimi kasēm,un vairas muti nevērsi vaļa par tēmu"nav naudas"

pirms 12 gadiem, 2008.06.09 14:15

Guna

Ar nepacietību gaidām šo festivālu! Jau deviņus ar ģimeni esam apmeklējuši, tāpēc nelaidīsim garām arī šo festivālu!:)
Manuprāt, biļešu cenas ir pilnīgi atbilstošas performancēm, jo kur tad vēl par tik salīdzinoši lētu naudu vienā reizē varētu skatīt 6 un vairāk visā Latvijā un daudzus arī pasaulē populārus country mūzikas izpildītājus!?
Cerams tik, ka būs labs laiks un jauks noskaņojums, tad jau Country festivāls Bauskā savu desmito jubileju nosvinēs godam!:))

pirms 12 gadiem, 2008.06.08 20:31

suns

Biljesu cenas gandriz kaa Riiga,cik gan daudzi vietejie bauskenieki var atlajauties apmeklet pasakumu...!

pirms 12 gadiem, 2008.06.08 13:49

cowboy

taa Katja no Vācijas tiešām forši uzstājās!! biļetes gan dārgas..

pirms 12 gadiem, 2008.06.08 11:31

Vietējās ziņas