Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strēlniekos sakārto pulcēšanās vietu 4

Bauskas novada Mežotnes pagasta daudzfunkcionālajā centrā «Strēlnieki» vietējais uzņēmums SIA «Kvintets M» remontē vairākas telpas, portālu informē pagasta pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers.
 
Ēka būvēta 1970. gadā. Paaugstinot energoefektivitāti, 2012. gada decembrī renovēta fasāde, apkures sistēma un pirmā stāva grīdas. Lielās un mazās zāles, kā arī priekštelpas vizuālā skata atjaunošana ir mājas sakārtošanas nākamais solis.

 «Savulaik lielo zāli izmantoja skolēnu sporta nodarbībām. Priekštelpā sienas klāja eļļas krāsa. Kosmētiskais remonts nav veikts kopš 2012. gada. Skats bija bēdīgs. Meistari tagad izlīdzinās un krāsos sienas, sakārtos griestus, nomainīs vairākas padomju saimniecības laikā ieliktās durvis. Darbus plānots paveikt līdz 1. maijam. Tad centrs «Strēlnieki» atbildīs kultūras iestādes statusam,» par labajām pārmaiņām priecājas Inga Mauriņa, Mežotnes pagasta kultūras pasākumu organizatore.

SIA «Kvintets M» uzvarēja vietējās pašvaldības iepirkumā, piedāvājot apdares darbus veikt par zemāko cenu – 16 623 latiem bez PVN. Uzlabojums paredzēts biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» projektā «Bauskas novada kultūras centru infrastruktūras uzlabošana», ko līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, precizē Jolanta Lauva, Bauskas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vecākā speciāliste.

«Kvintets M» pārstāvis Gatis Marinsks apstiprināja, ka darbi «Strēlniekos» sākušies. Uzņēmuma vadība uzraudzīs paveiktā gaitu, lai iekļautos noteiktajā termiņā. Ja būs nepieciešams, objektam piesaistīs vairāk strādnieku un kāpinās darbības tempu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

zēl

ka bilde ielikta tik sena un pie tam vēl neatbilst patiešībai, jo Strēlnieku kultūras ēka no ārpuses ir atjaunota un nokrāsota...

pirms 6 gadiem, 2014.02.07 15:52

un

kosmētiskais remonts nav veikts kopš 2012.gada :D Veselus divus gadus!

pirms 6 gadiem, 2014.02.07 21:50

tiešām pavirši nostrādāts. vai tad avīzei nav jaunākas bildes no DFC Strēlnieki? un kā ar to kosmētisko remontu - tiešām kopš 2012. gada viss tā nolietojies??

pirms 6 gadiem, 2014.02.08 15:03

Amareto

Novada vadība nezin kur naudu likt? Aptrūkās iedejas "projektu realizācijai'' ? Būtu smieklīgi , ja ne par mūsu kopējo naudu. Privātuzņēmēju pēc tādas saimniekošanas jau varētu norakstīt : bankrots un ... ārstēties.

pirms 6 gadiem, 2014.02.08 23:51

Vietējās ziņas