Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studentiem Saulainē maksās ES stipendiju

Saulaines profesionālās vidusskolas audzēkņiem būs iespēja saņemt Eiropas Sociālā fonda (ESF) stipendijas. Tā informē mācību iestādes vadītājs Jānis Beķeris.

Līdz šim ESF stipendijas bija pieejamas studentiem, kas mācījās Saulainē pēc 9. klases, kā arī pēc vidusskolas beigšanas. Šopavasar ESF projekts beidzās, un nebija informācijas, vai to atjaunos.

«Vairāki 9. klašu absolventi interesējās, vai viņiem būs iespēja saņemt šo stipendiju. Mums nebija, ko atbildēt. Pirms neilga laika Izglītības un zinātnes ministrija paziņoja, ka ESF stipendijas arodizglītības apguvējiem turpinās izmaksāt. Tādēļ mēs aicinām 9. klašu audzēkņus Saulaines profesionālajā vidusskolā apgūt dažādas profesijas: lauku īpašuma apsaimniekotājs, lauksaimniecības tehnikas mehāniķis, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, automehāniķis, viesmīlības pakalpojumu speciālists un sekretārs. Šajās programmās sekmīgajiem audzēkņiem būs pieejama ESF stipendija līdz 50 latiem,» stāsta J. Beķeris.

ESF stipendiju līdz 80 latiem joprojām būs iespēja saņemt studentiem, kas Saulainē apgūs profesiju pēc vidusskolas. Dokumentu pieņemšana studijām Saulaines profesionālajā vidusskolā vēl turpinās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas