Suņu uzbrukums Vecsaules pagastā cilvēkam nodara miesas bojājumus 5

Bauskas novada Vecsaules pagastā, izbēgot no nožogotas teritorijas, 7. septembrī kādam vīrietim uzbruka divi suņi un nodarīja miesas bojājumus. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. septembrī saņemta informācija par 21 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. septembrī saņemta informācija par 121 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 86 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 43 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 18 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir gājusi bojā viena persona un cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Rain

Suņu saimniekiem ir jābūt stingrākiem noteikumiem. Nevar liela vai vidēja auguma suni vadāt publiskā vietā bez uzpurņa vai vadāt suni, ko saimnieks nevar noturēt. Nevar pie ceļa laist suni izskraidīties it kā savā pagalmā. Ja suns raujas nost no ķēdes viņam ir jābūt arī nožogojumam un ja skrien ārā no nožogojuma viņam ir jābūt arī ķēdei. Kad cilvēks ir sakosts ir jau par vēlu. Cilvēkam tā ir psihiska un fiziska trauma. Bērnam var būt ļoti smagas sekas.

pirms 18 dienām, 2021.09.08 22:08

M

Bērnu vecākiem un citiem radiniekiem jāiemāca bērniem, ka nedrīkst iet klāt svešiem suņiem un tos aiztikt, un suņus, jebkurus, kaitināt ir kategoriski aizliegts. Tas ievērojami smazinās psihisko un fizisko traumu skaitu.

pirms 18 dienām, 2021.09.09 12:47

Iecava

Iecavā suņu saimnieki ļoti pieskata savus suņus. Gan jau paldies pašvaldības policijai.

pirms 18 dienām, 2021.09.08 22:13

ttt

Kāda mārrutka dēļ turēt suni kas nekož? Cilvēkam vienmēr jābūt gatavam uz visādiem pārbaudījumiem!

pirms 18 dienām, 2021.09.09 12:02

Egons

Pa Uzvaru skraida Līvmaņa krancis visiem brūk virsū.Dienā arī pie daudzstāvu mājām.Es jau noziņoju un nofilmēju pie centra miskastēm.Saimnieks neskatās,suns agresīvs,metas visiem virsū.Drīz savāks!

pirms 14 dienām, 2021.09.12 20:49

Vietējās ziņas