Svaru stieņa spiešanā guļus Bauskas vienībai šogad otrā vieta

Latvijas Pauerliftinga federācija nosaukusi vietu sadalījumu Latvijas kausa izcīņā svaru stieņa spiešanā guļus. «Bauskas/SC «Mēmele» vienība šogad ieguvusi otro vietu.

«Covid-19» ierobežojumu dēļ nenotika vairāki Zemgales un Latgales posmi, neviena posma nebija Kurzemē. Latvijas Pauerliftinga federācija (LPS) atzina, ka vēl kādu posmu šogad īstenot nav iespējams. Tāpēc saskaitīti iegūtie punkti un nosaukti uzvarētāji.
Bauskas novada vienības pārstāvis Felikss Žieds atzīst, ka baušķeniekiem ierobežojumi nav nākuši par labu. Bija plānots vairākos posmos iegūt pietiekami daudz punktu, lai cīnītos par pirmo vietu kopvērtējumā, taču sacīkstes atceltas.

Pirmo vietu ieguva «Aizkraukles sporta centra» komanda ar 47 punktiem. Otrajā vietā «Bauska/SC Mēmele» vienība ar 33 punktiem, trešajā vietā «Gulbenes KSP sporta klubs» ar 28 punktiem.

Klātienes sacensības LPS mājāslapā powerliftings.lv vairs nav atzīmētas. No 4. līdz 19. decembrim notiks Latvijas čempionāts klasiskajā spiešanā guļus interneta tiešsaistes režīmā. Pašlaik gan pieteikušies tikai pussimts dalībnieku.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas