Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveču dienā Dāviņos atver izstādi

Bauskas novada Dāviņu pagasta kultūras centrā «Dāvis» 3. februārī tika svinēta Sveču diena. Kultūras centra vadītāja Inese Viļuma pulcināja bērnus un viņu māmiņas.

Sarīkojuma laikā Dāviņu bibliotēkā tika atklāta izstāde «Sveču diena ir klāt». Apmeklētāji bija atnesuši dažādas sveces, īpaša bija 22 gadus veca svece ar uzrakstu «Sovetskoje šampanskoje».

Pēc tam visi minēja mīklas, atcerējās dažādus ticējumus un zīmēja sveces. Ozolaines pamatskolas 3. klases audzēkne Eva Vītola, izmantojot krāsainu papīru, izveidoja sveci ar sarkanām un zaļām strīpām. «Uz kultūras centru un bibliotēku nāku bieži. Man patīk, ka te var lasīt grāmatas, zīmēt un kaut ko interesantu uztaisīt,» stāstīja meitene.

Kamēr pirmā stāva telpās tika krāsotas sveces, otrajā stāvā esošajā bibliotēkā Bauskas 2. vidusskolas audzēknes Ina un Inga Jajus no papīra veidoja gulbi. Darbs bija gana piņķerīgs – meitenes to sāka pagājušajā gadā, bet nepabeidza, tagad nācās visu sākt no jauna.

Bibliotēkas vadītāja Anna Moiseičenko stāsta, ka bērni vakaros te ierodas lasīt un pildīt dažādus darbiņus. Reizēm uz bibliotēku tiek atnesta kāda dāvana – Edgars Misiņš izgatavojis putnu barotavu.

Gandrīz visu decembri bibliotēkā bija radošā darbnīca – bērni ar skaistiem Ziemassvētku rotājumiem piepildīja telpas.
«Bērni pēcpusdienās visvairāk apmeklē bibliotēku, tomēr centīgi ierodas arī uz kultūras centra «Dāvis» pasākumiem. Mēs ar bibliotekāri sadarbojamies,» tā I. Viļuma.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas