Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveic Bauskas novada labākos izglītības darbiniekus 6

Bauskas kultūras centrā (BKC) ceturtdien, 21. novembrī, godināja novada labākos pedagogus. Balvām septiņās nominācijās bija izvirzīti 30 izglītības darbinieki.

Bauskas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes «Pasaulīte» vadītāja Daina Kadiševska pedagoģi Māru Zelmeni raksturoja kā bērnus ļoti mīlošu cilvēku: «Viņa lieliski spēj saskatīt mazā cilvēkbērnā personību, redzēt, kāds viņš būs pēc gadiem divdesmit, un jau bērnudārzā ievirzīt viņu pareizajā gultnē.»

Codes pamatskolas skolotāja Evita Cera «Bauskas Dzīvei» atzina, ka mācību darbā labus sasniegumus var gūt ar mīlestību un stingrību. Taču mīlestībai šajā profesijā ir jābūt dominējošai.

Titula «Gada jaunais skolotājs» ieguvēja Lāsma Krastiņa Bauskas 2. vidusskolā jau trešo gadu pusaudžiem māca bioloģiju un dabaszinības. Šajā darbā viņai gandarījumu rada negaidīti pārsteigumi. «Tu vari ļoti rūpīgi saplānot dienas, stundas norisi, bet atnāk skolēni, un viss sagriežas kājām gaisā. Te slēpjas šī darba pievilcība,» atzīst jaunā pedagoģe. Sanākušos pārsteidza Griķu pamatskolas matemātikas pasniedzējas Lilitas Vanagas vaļasprieks. Ja gadās apjukt skaitļu pasaulē, tad emociju izpausmi viņa meklē, sacerot dzejoļus.

Gada labākās vidusskolas pasniedzējas Aijas Vanagas talants ir lieliskās sadarbības prasmes ar skolēniem, spēja ļoti kvalitatīvi sagatavot audzēkņus valsts centralizētajiem pārbaudes darbiem un vadīt viņu zinātniski pētnieciskos darbus. Saņemot gada labākās profesionālās ievirzes pedagoga titulu, Bauskas mūzikas skolas pianiste Evija Bonāte atzina, ar klavierspēli viņa nodarbojas jau no sešu gadu vecuma. Klavieres viņai nopircis tētis, kad redzējis, ar kādu ieinteresētību meitene plinkšķina instrumentu veikalā.

Bauskas sākumskolas direktores vietniece Inita Nagņibeda par skolas vadītāju Linutu Ģerģi teic, ka viņa ir skolas līdere, kura prot radīt pozitīvi gaisotni visā kolektīvā: «Viņa deg par savu darbu, par skolu un ar savu starojumu iedvesmo mūs visus.»

Svinīgajā pasākumā pedagogus priecēja Gunas Zanderes smilšu kino un mūziķa Daiņa Skuteļa dziesmas. Nominanti dāvanās saņēma saimniecībā noderīgas mantas, arī balvas no sponsoriem. Titulu ieguvējām mājas soli turpmāk atvieglos «I-robots».

 
Konkursa «Bauskas novada Gada skolotājs 2013 uzvarētājas»
:
Gada skolotājs pirmsskolā – Māra Zelmene no bērnudārza «Pasaulīte»;
Gada skolotājs sākumskolā – Evita Cera no Codes pamatskolas;
Gada skolotājs pamatskolā – Lilita Vanaga no Griķu pamatskolas;
Gada skolotājs vidusskolā – Aija Vanaga no Bauskas Valsts ģimnāzijas;
Gada izglītības iestādes vadītājs – Linuta Ģerģe no Bauskas sākumskolas;
Jaunais gada skolotājs – Lāsma Krastiņa no Bauskas 2. Vidusskolas;
Gada skolotājs profesionālās ievirzes vai interešu izglītībā – Evija Bonāte no Bauskas mūzikas skolas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

X + Y= Z

Skolotāja Lilita Vanaga ir vislabākā matemātikas skolotāja! Prieks par pelnīto uzvaru!

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 09:55

klauniņš

Kas tas par resnīti priekšplānā, iaskatās kā salavecis?

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 16:18

pauniņš

Tas ir izglītības nodaļas vadītājs Ģirts - pozitīvs cilvēks ar kolosālu humora devu! :) Pasākums bija vienreizējs...

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 16:44

auniņš

Izbijušais komunists. Tik tiešām ņirdzīgs vecis. Bet kompartijnieki jau bija arī Imants Ziedonis, Imants Kokars,Māra Zālīte,par eksprezi Ulmaņgunču - nu to pašu,kurš padlaikos baigā pālī krogā *Pilskalns* ar kājām spārdīja muzikantu instrumentus - un baigo ES naudiņas nāsīs rāvēju prezi biedru Andrisu Valdemāroviču Berzinu nemaz nerunājot. Visi taču latvju dižgari un lepnums !

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 18:14

kauniņš

Bija tādi laiki Latvijā... ko padaraīt...mēs, letiņi, esam bez mugurkaula - klanamies vienam, otram, ceturtajam... domāju, ka to pierāda arī Rīgas traģēdija... viens otra priekšā klanījās, maksāja...bija viss ok...līdz 21. novembrim.... bet vainīgo taču nebūs, viss atbilstot normatīviem, viss saskaņots, apsekots... murgs..kāda bezatbildība... komunistu laikos bija lielāka cilvēcība, atbildība...

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 18:40

***

"izglītības nodaļas vadītājs Ģirts - pozitīvs cilvēks ar kolosālu humora devu! :) "- īpaši homorīgs bija pirms skolotāju dienas!

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 08:17

Vietējās ziņas