Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveic Codes skaistāko sētu īpašniekus un bauda svētku koncertu 4

Valsts svētku sarīkojums Bauskas novada Codes pamatskolā svētdien, 17. novembra, vakarā pulcēja ap 150 klausītāju. Pasākumu krāšņā skanējumā ievadīja publikas bez pavadījuma vai fonogrammas izpildītā Latvijas himna. Pagasta kultūras organizatore Solvita Rotberga Latvijai un tās tautai 95. dzimšanas dienā nolasīja Viktora Avotiņa vārsmas.

Sanākušos priecēja aktiera Egila Melbārža dziesmas un stāstījums par kurioziem atgadījumiem teātra dzīvē. Skatuves mākslinieks prata aizraut skatītājus ar paša savulaik izpildīto teātra mūziku. Īpaši izcēlās viņa un pagasta kordziedātājas Egitas kopīgi izspēlētais veltījuma dziesmu numurs. Savukārt kāds dejas cienītājs atminēja E. Melbārža konkursa jautājumu par dziesmu, kas izmantota deju ansambļu programmā.

Pirms balles, kas ilga krietni pāri pusnaktij, tika sveikti pēc pārtraukuma atjaunotā skaistākās sētas konkursa uzvarētāji. Pagasta pārvaldes vadītāja Dace Šķiliņa sveica Inu Cipkaiti un viņas mazmeitu Nikolu Plato kā vislabāk sakoptās ciemata sētas saimnieces.

 Kā portālam pastāstīja Cipkaišu čaklās dāmas, Nikola visus pārsteigusi, piesakot māju konkursā. Balva esot pelnīta atzinība, tomēr vēl daudz jādara, lai sēta pašu vērtējumā būtu perfekta.

Kārļa Zvilnas vārdā balvu par uzvaru uzņēmumu grupā saņēma zemnieku saimniecības «Panči» pārstāvji Māra un Māris Zvilnas. Viņiem sakopta, sakārtota vide ir ļoti nozīmīga, jo tā sniedz drošības sajūtu, «Bauskas Dzīvei» sacīja balvas saņēmēji.

Sarīkojumā nebija klāt, taču balvas saņems sakoptākās lauku sētas «Eriņi 1» saimnieks Andris Grantiņš, kā arī veicināšanas balvu ieguvēji no daudzdzīvokļu mājas «Guntas», pārvaldniece Jeļena Rence, kafejnīca «Aveņi» par ilggadēju vides uzturēšanu un tūristu piesaisti, vadītāja Vita Začesta, kā arī māju «Kārkliņi» saimnieks Aigars Meimers.

Vairāk par sarīkojumu lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā numurā trešdien, 20. novembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mežotnieks

Jauki, ka Codes pagastā notiek Valsts svētku pasākums, un neaizmirst arī savus pagasta ļaudis. Tam jau šie svētki domāti, lai sveiktu savus labākos un centīgākos līdzcilvēkus (kaut tikai ar puķi un labu vārdu, bet atceras). tas pierāda to, ka pagasta pārvalde interesējas un atceras savējos.

pirms 6 gadiem, 2013.11.18 19:10

Vietējās ziņas