Svētkos Bauskas pansionāta «Derpele» iemītniekus sveic karavīri 8

Sagaidot 4. maiju, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienu, Nacionālie bruņotie spēki sniedza atbalstu sociālās aprūpes iestādēm Latvijā, lai dāvātu svētkus līdzcilvēkiem. To piedzīvoja arī ļaudis Bauskā.

Sauszemes spēku mehanizētā kājnieku brigāde un Nodrošinājuma pavēlniecības 3. reģionālā nodrošinājuma centra karavīri sagatavoja dāvanu paciņas un saziedoja grāmatas, ko nogādāja pansionāta «Derpele» vadītājai Intai Savickai, lai sagādātu pārsteigumu pansionāta iemītniekiem un radītu 4. maija svētku izjūtu.

Sakarā ar to, ka šoruden notiks mācības Bauskas novadā, Nacionālo bruņoto spēku karavīri vēlējās ko labu darīt mūspusē. Svētku parāde ārkārtas situācijas dēļ ir atcelta, tomēr Nacionālo bruņoto spēku karavīri gribēja ko paveikt sabiedrības labā un radīt svētku izjūtu. Iecere saskaņota ar Bauskas novada domi.

Pansionāta «Derpele» un tā filiāļu 115 iemītniekiem sarūpētas dāvanu paciņas. Tajās – dažādi saldumi un kapučīno kafija. Ideja aizgūta no «Eņģeļu pasta». Karavīri sagādāja arī lasāmvielu – 16 pilnas kastes ar dažāda satura grāmatām latviešu un arī krievu valodā. 30. aprīlī, kad karavīri ieradās «Derpelē», grāmatas un dāvanu paciņas bija apstrādātas ar dezinfekcijas līdzekļiem, tās pansionāta iemītniekiem vadītāja nodeva svētkos šodien, 4. maijā.

Inita Saranceva 3. reģionālā nodrošinājuma centrā dienē astoņus gadus. Savukārt viņas kolēģe Jolanta Kruste dienestam ir uzticīga jau 20 gadus. Uz jautājumu, kāda skaistā dzimuma pārstāvei ir karavīra ikdiena, Jolanta atbild: «Sievietei ir interesanti, daudzpusīgi, iepriekš nevar zināt, kādi būs uzdevumi. Var strādāt gan intelektuāli, gan arī fiziski sevi attīstīt.» Kareive ir vides instruktore, atbild par saudzīgu izturēšanos pret dabu un par atkritumu apsaimniekošanu. Poligonā ir ap 2000 karavīru, tādēļ nenoliedzami rodas atkritumi, arī šajā jomā jābūt atbildīgiem.

3. reģionālā nodrošinājuma centra virsseržants Vladimirs Misāns dienē jau 24 gadus, viņš priecājas, ka sadarbībā ar Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 53. kājnieku bataljonu sarūpētas dāvanas pansionāta iemītniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

@

Ar vienu vārdu - paliec mājās! Ar otru - apciemojums! Pirmā nepieciešamība ārkārtas situācijā?

pirms gada, 2020.05.04 14:56

ss

Armijniekiem nav jāciemojas, bet jāmeklē aizbēgušais drons, ejot ar 2m intervālu !

pirms gada, 2020.05.04 16:00

būs klients

Un kur salūts?

pirms gada, 2020.05.04 20:27

Viedoklis

Iemācīs dzīvot bez salūta un citām lielām naudas palaišanām nevajadzīgos pasākumos.

pirms gada, 2020.05.04 20:40

lenn

nu pansionata jau sados apstaklos nebutu javiesojas. bet laiam jau cilveku sabiedriskums sit paarspeku!/ bet paciesamies un ieverojam gan distanci, jo , vel nekas nav isti beidzies, kaut ari laukaa maijs. nedod, Dievs, vel kadu slimibas uzliesmojumu, tad vairs nebus joki.

pirms gada, 2020.05.05 08:59

Desmit.

Tautiskās dejas nebūs, nu es izjāju prūšu zemi?

pirms gada, 2020.05.05 21:58

Zanis

Kārtējās negacijas no komentētajiem , sēž paši mājās un neko nedara savas puses , lai sevi pilnveidotu , bet spiež savu klaviatūru . Prieks par militāristiem kā dienu padara šajā laikā vismaz kādam īpašu

pirms gada, 2020.05.07 13:30

Vietējās ziņas