Svētkos ieradīsies četras ārvalstu delegācijas 3

Uz Bauskas novada svētkiem nedēļas nogalē atbrauks viesi no sadraudzības pilsētām, portālu informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Šomina.

Uz svētkiem Bauskā solījuši ierasties viesi no Polijas, Zviedrijas un Lietuvas. Lietuvieši no Pakrojas un Radvilišķiem atbrauks sestdien, 1. augustā. Savukārt draugus no Ripinas Polijā un Hedemoras Zviedrijā baušķenieki sagaidīs jau piektdien, 31. jūlijā.

Zviedri un poļi dzīvos Bauskas viesnīcā, viņiem sarūpēta īpaša programma, kas ļaus labāk iepazīt Bausku un novadu. Ir paredzēts, ka ārzemnieki iepazīsies ar Latvijas Sarkanā krusta Bauskas nodaļas darbu, dosies ekskursijā uz uzņēmumu «Bauskas alus». Pilsētas apskatei viņi izmantos iespēju uzkāpt Bauskas Valsts ģimnāzijas tornītī. Programmā iekļauts arī Mežotnes pils, Bauskas pils un Bruknas muižas apmeklējums.

Viesi piedalīsies vairākos pasākumos, arī svētku gājienā. Ārvalstu delegācijas un kaimiņu novadu pārstāvji aicināti 1. augustā uz svinīgo pieņemšanu Bauskas novada domē. Kā noskaidroja «Bauskas Dzīve», baušķeniekus svētkos sveiks Rundāles un Vecumnieku novada domes vadītāji. Jānis Pelsis, Iecavas novada domes priekšsēdētājs, paziņojis, ka Bauskā nebūs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

fuijs

Iecava lepna, jo tuvāk Rīgai, bet Bauska tuvāk Briselei!

pirms 5 gadiem, 2015.07.31 14:23

paņemūnietis

A Paņemūne vēl tuvāk...

pirms 5 gadiem, 2015.07.31 14:26

h(a/u)ijs

Bauska tuvāk Ģintermuižai !

pirms 5 gadiem, 2015.07.31 16:12

Vietējās ziņas