Svētkos ierodas arī kaimiņu pagastu bērni 8

Pagājušajā nedēļas nogalē Ceraukstes pagastā rīkotos bērnu svētkus apmeklējis pusotra simta pusaudžu, tostarp no kaimiņu pagastiem, arī Bauskas. Tā «Bauskas Dzīvi» informē svētku rīkotāja, pagasta jaunatnes lietu speciāliste Ieva Kuzma. Svētki bija iecerēti kā atpūtas, vienlaikus jautrs izklaides un izzinošs pasākums. «Daudz smaidu sejās raisīja Aizkraukles rajona leļļu teātris «Tims», kurš visus uzjautrināja ar dejām, atrakcijām. Lielu interesi izraisīja arī ugunsdzēsēju un policijas auto, kuri ieradās, sirēnām gaudojot. Visi varēja iepazīties ar speciālo automobiļu aprīkojumu. Daudzi bija priecīgi par kinologa ierašanos. Bērni varēja spēlēties piepūšamajās atrakcijās, lēkāt batutā, pārbaudīt spēkus sumo cīņās,» stāsta I. Kuzma. Vēl šajā dienā īpaši izvietotā sacensību trasē pusaudžiem bija iespēja pārbaudīt savu veiklību, ejot pa virvi, piedaloties orientēšanās, gumijas zābaka mešanas sacensībās. Katrā kontrolpunktā dalībnieki saņēma mazu balviņu. Ceraukstietis Andrejs Budovs, kurš mācās Saulainē un vienlaikus arī strādā, pastāstīja, ka vislielāko interesi radīja tehnikas demonstrējumi. Viņš atzina, ka svētkos bija jaušams prieks gan bērnu, gan vecāku sejās. Svētku norisi nodrošināja vietējā pašvaldība, atbalstu neliedza atpūtas komplekss «Rožmalas». Visās atrakcijās dalībnieki varēja darboties bez maksas.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ieva

nja... arī es vēlos vēlreiz teikt lielu paldies visiem visiem, kas mūs atbalstīja. Un pats lielākais paldies tiem, kas šo pasākumu apmeklēja. Jā, es piekrītu Villijam, ka šādus pasākumus organizēsim biežāk:)
Lai saulaina vasara:)

pirms 12 gadiem, 2008.06.06 13:31

arii priecaajaas :))

Prieks, ka Ceraukste un Ceraukstes parks beidzot atkal ir atdzīvojies! Paldies jauniešiem par tik jauko pasākumu! Bērni varēja riktīgi izpriecāties! Gaidīsim vēl kādas aktivitātes, jo kultūras dzīve Ceraukstē ir iemigusi dziļā miegā...

pirms 12 gadiem, 2008.06.05 09:32

Kate

Attēlā redzmais suns ir Kvincija nevis Kvencija... (P.S. es to zinu tapēc, ka šis suns ir mana tēta suns un attēlā redzamais robežsargs un suns ir mans tētis un Kvincija)! ;))

pirms 12 gadiem, 2008.06.05 09:29

i:))))))

Paldies visiem,kas organizēja šos jaukos svētkus-Ceraukstes pagasta padomei,Ievai Kuzmai un Ceraukstes jauniešiem,kuri aktīvi piedalījās svētku organizēšanā!Bērnu prieks un sajūsma bija acīmredzama!

pirms 12 gadiem, 2008.06.04 15:21

Ilze

njaa tiesām man arī ļoti patika tajā visā piedalīties... :)) bērni piedalijās dažādās aktivitatēs... un atpūtās kopā ar saviem vecākiem... diena bija vnk. lieliska.. :))

pirms 12 gadiem, 2008.06.04 00:07

viliiijs

domaajams ka shaadi pasaakumi tiks atkaartoti jau jau ir bijis tik liels piprassiijums no gjimeneem!skaidrs ja tas atkaartosies arii pieprasijums augs!shii ir laba iepeeja gjimenei pavadiit laiku kopaa un paveerot kaads prieks ir redzams beernu aciis jo katru dienu kas taads nenotiek! ;);)

pirms 12 gadiem, 2008.06.04 00:05

Andža

Protams mēs sakam LIELU paldies:
Atpūtas kompleksam "Rožmalas" , "Vides Servisam" , "VUGD" Bauskas nodaļai,Bauksas Policijai,Kvensijai un Saimniekam,Ceraukstes pagasta Padomei,Bērnu un ģimenes lietu Ministrijai-Bauskas pusē par to,ka palīdzēja mums sarīkot šādu jauku pasākumu! ;)

pirms 12 gadiem, 2008.06.03 23:57

Andža

Šis pasākums bija vienkārši lielisks! :))
Laiku pavadija labi visi klātesošie!! :))
Domāju,ka diena nebija velti pavadīta atpūšoties kopā visai ģimenei! :))
P.S.-varētu šādi svētki būt biežāk,protams,ja mums palīdzētu un atbalstītu!! :))

pirms 12 gadiem, 2008.06.03 23:50

Vietējās ziņas