Svētkos pasniegs Vecumnieku novada domes apbalvojumus 7

Vecumnieku novadā, atzīmējot Latvijas valsts 101. dzimšanas dienu, tiks apliecināta cieņa cilvēkiem, kuru devums sabiedrībai bijis nozīmīgs un kuri paveikuši vairāk nekā to prasa amata pienākumi vai atbildība par ikdienā veicamiem uzdevumiem.

Atbalstot apbalvojumu piešķiršanas komisijas lēmumu, dome apstiprinājusi pašvaldības apbalvojuma «Goda raksts» saņēmēju sarakstu, «Bauskas Dzīvei» apliecināja Guntis Kalniņš, novada domes priekšsēdētājs. Kā to paredz nolikums, kalendārā gada laikā var piešķirt ne vairāk kā desmit Goda rakstus. Šogad svinīgā ceremonijā, kas iekļausies valsts svētku koncertā «Mūsu sirdīs Latvija skan!», Vecumnieku tautas namā 18. novembrī apbalvojumu saņems: Austra Auguste, Skaistkalnes vidusskolas bioloģijas skolotāja, Normunds Everts, Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas pedagogs, Iveta Grantiņa, Stelpes pamatskolas pirmsskolas pedagoģe, Anita Nagle, Kurmenes pagasta iedzīvotāja, Vecumnieku vidusskolas sākumskolas pedagoga palīdze, Vasilijs Ņikiforovs, Vecumnieku novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA «Jaunolis» valdes loceklis, Inese Pumpure, Bārbeles pasta nodaļas vadītāja, Dace Rozenberga, Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas pedagoģe, Jevgenija Sīpola, Stelpes pagasta iedzīvotāja, mamma, audžumamma un vecmāmiņa, Velga Strūberga, Stelpes pagasta iedzīvotāja, mamma, audžumamma un vecmāmiņa, Reno Roga, Vecumnieku darts kluba vadītājs.

Vecumnieku novada domes apbalvojums «Atzinības raksts» piešķirts 19 personām. To saņems: Santa Āmane, Santa Dansberga-Anča, Ludvigs Indreļuns, Aleksandrs Karpovs, Evija Lapsiņa, Ieva Mediņa, Zane Onkele, Kristīne Pačkajeva, Aldis Pētersons, Daiga Sauliča, Inta Silava, Mārtiņš Skurstenis, Kristaps Stallīts, Zaiga Tilta, Rasma Upelniece, Jana Veide, Vanda Vēvere, Mārīte Vītola, Alīna Žukauska. Šis apbalvojums tiks pasniegts Latvijas valsts svētku sarīkojumos Bārbelē, Misā, Skaistkalnē un Stelpē 16. novembrī, precizē Guntis Kalniņš. No Kurmenes un Valles pagasta Atzinības rakstu šoreiz nesaņems neviens, savukārt Vecumnieku pagasta iedzīvotāji tiks sveikti Misas tautas namā. Pašvaldība sagatavojusi ielūgumus, lai uz svētkiem īpaši aicinātu katru, kuru devums ir pamanīts un novērtēts.
Apbalvojums «Vecumnieku novada domes Goda raksts» ir to apliecinošs dokuments – Goda raksts – un naudas balva – 150 eiro, savukārt apbalvojums «Vecumnieku novada domes Atzinības raksts» ir to apliecinošs dokuments – Atzinības raksts – un simboliska piemiņas balva. Visas atzinības tiek ierakstītas apbalvojumu reģistrā.

«Bauskas Dzīve» jau vēstījusi, ka pašvaldība krietnākos ļaudis godina kopš 2011. gada, kad par nozīmīgu ieguldījumu novada kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskās, sabiedriskās vai citās darbības jomās atzinība tiek piešķirta privātpersonām, juridiskām personām vai kolektīviem. Šajā laikā augstāko apbalvojumu «Gada cilvēks» ieguvušas deviņas Vecumnieku novadā zināmas personības: Aldona Alenčika, Jānis Vasarietis, Mārtiņš Mediņš, Liene Batņa, Ingūna Kļaviņa, Gina Viegliņa-Valliete, Ēriks Pīlādzis, Iveta Lavrinoviča, Jānis Kalniņš. Nolikums paredz, ka šī nominācija tiek piešķirta tikai vienu reizi, atkārtoti uz to pretendēt nevar. 2013., 2016. un 2017. gadā titulu «Gada cilvēks» neieguva neviens, tas netika piešķirts arī šogad.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

fucis

Tur arī ejam - nemaksā nodokļus ka Pīlādzis un dabū atzinību - jo vairāk zodz un atmet pašvaldībai, jo labāks esi

pirms gada, 2019.11.09 20:12

Jautājums

Kad domes darbinieki izbeigs savstarpējo "apdāvināšanos" ar goda rakstiem, atzinībām, utt?

pirms gada, 2019.11.10 13:30

Gada rakts

Tiem goda rakstiem un parējiem mustdienās tikpat liela vertībā kā ieiet veikalā un nopirkt sev žetonu ar vēlamo uzrakstu.

pirms gada, 2019.11.10 17:23

Es

Cik jūs - Bauskas Dzīves - lasītāji un komentātēji, esiet nenovīdīgi un skaudīgi. Diez vai, ja pašu izvirzītu un apbalvotu, rakstītu šādus komentārus.

pirms gada, 2019.11.13 12:18

Jana

Šis sviests katru gadu jau apnicis. Apbalvo tikai tāpēc, ka kāds ir jāapbalvo.

pirms gada, 2019.11.13 19:07

Vietējās ziņas