Svētkos priecē Bauskas jaunie mūziķi 1

Trešdienas, 19. jūnija, vakarā Bauskas kultūras centra pagalmā muzicēja pašmāju mākslinieki – grupas «Without Borders», «AK69», «Bekars», Adriana Miglāne, Pēteris Upelnieks un reperi Nakts (īstajā vārdā Andris Skukausks) un Ervīns Ruža.

Vairāk nekā divas stundas garais koncerts vienoja gan lielus, gan mazus. Dalībnieki  aptuveni 200 skatītāju priekam katrs izpildīja piecas dziesmas.

Ervīns Ruža Saulainē apgūst automehāniķa profesiju, puisis mācās trešajā kursā. Abi – Nakts un Ervīns – sadziedājušies pirms trim gadiem. Nakts atklāja, ka dziedot par sociālajām tēmām, vardarbību ģimenē, par Latviju, jo nereti, viņaprāt, šīs lietas ļoti bieži aizmirst un ignorē. Ervīns Ruža teic: «Atmosfēra ir forša, publika ļoti atsaucīga, pašam ir īpašas emocijas, ļoti interesants koncerts.»
Skatītāji dziedāja līdzi reperiem. Nakts un Ervīns klausoties dažādu mūziku, sākot ar klasisko un beidzot ar smago metālu. «Klausoties atšķirīgu mūziku, paši varam vieglāk sarakstīt dziesmām vārdus,» atklāj Nakts. Jaunieši baušķeniekiem vēlēja svinēt svētkus prātīgi un dziedāt šlāgerdziesmas.

Daudzi skatītāji vēroja koncertu un dziedāja līdzi. Pasākuma apmeklētāja Tīna Tikuma vērtē: «Man patika, ka divas dažādas grupas, kas spēlē atšķirīgu mūziku, bija sagatavojušas kopīgu priekšnesumu, skatītājiem nebija negaidītu pārsteigumu.»  T. Tikuma atzina, ka koncerts viņai ļoti paticis. Jauniete priecājas, ka Bauskā notiek brīnišķīgi pasākumi un ir iespēja baudīt kultūru.

Arī baušķeniece Katrīna Artemjeva ir priecīga, ka apmeklējusi šo pasākumu. Viņai paticis, ka uzstājas visi «savējie». «Lielākā atšķirība no citiem koncertiem ir tāda, ka mūziķi šajā pasākumā pēc priekšnesuma nonāk no skatuves un dodas pie saviem draugiem, paspiež roku un aprunājas – tas rada kopības sajūtu. Šajā koncertā nav robežas starp dziedātāju un klausītāju,» atzīst  K. Artemjeva. Viņai patīk jaunie mūziķi un viņu degsme, šoreiz viņas favorīts bijusi grupa «Bekars».

Bauskas pilsētas un novada svētki norisinās no 18. līdz 23. jūnijam ar dažādiem koncertiem, aktivitātēm gan lieliem, gan maziem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas