Svētkos privātīpašumā Ceraukstes pagastā nozog un apskādē egles

Ziemassvētku brīvdienās Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā reģistrēti arīdzan astoņi ceļu satiksmes negadījumi, diemžēl vienā cieta viena persona. 28. decembrī Bauskas novada Dāviņu pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Ford Focus» un, izvairoties no sadursmes ar stirnu, kas pēkšņi izskrēja uz ceļa, nobrauca no ceļa, auto apgāzās. Negadījumā vīrietis guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Konstatēti arī citi pārkāpumi. Laika posmā no 24. līdz 26. decembrim par automašīnas un velosipēda vadīšanu, esot alkohola reibumā, sākti seši administratīvā pārkāpuma procesi (trīs automašīnu un trīs velosipēdu vadītājiem).
Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, Bauskā vīrietis, vadot automašīnu «Audi A6», neizvēlējās laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu drošu braukšanas ātrumu, tādējādi iebrauca ēkas stūrī, bet pēc tam, veicot manevru atpakaļgaitā, uzstūrēja stāvēšanai novietotai automašīnai «BMW-320», to bojājot. Pēc ceļu satiksmes negadījuma vīrietis lietoja alkoholiskos dzērienus, un likumsargi autovadītāja izelpā konstatēja 1,78 promiles. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols un sākts administratīvā pārkāpuma process.
Nepatīkamu Ziemassvētku pārsteigumu pieredzēja kāds vīrietis, kurš 26. decembrī Bauskas novada Ceraukstes pagastā viņam piederošā jaunaudzē konstatēja, ka ir nozāģētas trīs egles un divu egļu galotnes. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas