Svētku dalībnieki apmierināti ar ēdināšanu 3

 Vairums XXV Vispārējo dziesmu un XV Deju svētku dalībnieku dzīvo Rīgas skolās. Klašu telpās viņiem iekārtotas guļvietas, skolu ēdnīcās gatavo maltīti.

Mārcis Gāzējs no Bārbeles «Bauskas Dzīvei» trešdienas, 3. jūlija, pēcpusdienā atzina, ka ēdināšana skolā kļūst arvien labāka, pietiek spēka deju mēģinājumiem, arī koncertiem. Arī dejotāja Mārīte Kļaviņa no Bārbeles par maltīti nesūdzas. Savukārt dejotāja Natālija Gertnere steidza skaļi paust savu neapmierinātību. Viņasprāt, ar tik negaršīgu ēdienu cilvēkus barot nedrīkst.

Vecumnieku, Bauskas un Rundāles novada svētku dalībnieki uzturas Rīgas 88. vidusskolā. Trešdienas, 3. jūlija, vakarā skolā ciemojās Vecumnieku novada vadītāji. Arī viņi tika cienāti ar dalībniekiem pasniegtajām vakariņām. Skanēja atzinīgi vārdi par porcijas lielumu, arī ēdiena kvalitāti. Ēdamzālē viņus apkalpoja Diāna Okuņeveca.

«Bauskas Dzīvei» viņa pauda prieku par iespēju būt kopā ar bijušā Bauskas rajona māksliniekiem, jo pati ir no Bauskas, savulaik beigusi Bauskas 2. vidusskolu.

«Virtuves strādnieki cenšas, tiek likti lietā visi norādītie produkti. Maltīti gatavo pēc vienotas ēdienkartes visās skolās. Protams, cilvēki ir dažādi. Ir tādi, kas slavē maltīti, citi porcijas lielāko daļu atstāj neaizskartu. Labus vārdus esmu dzirdējusi no Svitenes un Codes dejotājiem. Vienmēr jau būs kāds neapmierinātais, bet mēs ļoti cenšamies. Jo arī mums, skolā un ēdnīcā strādājošajiem, šie ir svētki,» tā D. Okuņeveca.

«Bauskas Dzīve» piektdien, 5. jūlijā, sazinājās ar Rundāles novada kora «Runda» diriģenti Sarmīti Zariņu. «Vakariņas vakar bija izcilas, šorīt brokastis varēja vēlēties nedaudz sātīgākas. Bet tepat līdzās ir veikals, var iepirkties, daži paņēmuši no mājām našķus. Mēs neviens nesūdzamies. Vienīgi rindas uz dušām ir milzīgas, bet tur jau skolu nevar vainot,» atzina dziedātāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

es

Ko tā Natalija telo no sevis smalku DĀMU......

pirms 7 gadiem, 2013.07.07 08:46

Jānis

Nu bet tiešām garšoja pēc drazām,ēdienu atliekas tika izmantotas nākamo ēdienu pagatavošanai, lielākā daļa ēdāju piebarijās hesītī un maximā.

pirms 7 gadiem, 2013.07.07 17:03

Vietējās ziņas