Svētkus Bauskas vecpilsētā turpinās (+video) 5

Biedrības «Bauskas vecpilsēta» sapulcē tika izvērtēti 1. oktobrī notikušie svētki «Soli pa solim pa deviņiem vecpilsētas pagalmiem». To norisi pozitīvi vērtēja vairums sapulces dalībnieku.Ģirts Karpovičs sacīja, ka no vairākiem cilvēkiem dzirdējis labas atsauksmes par ideju aicināt ielūkoties dažādos vecpilsētas pagalmos. Viņš pagalmu apmeklētāju vidū konstatējis arī atbraucējus no citām pilsētām. Edvīns Hegenbarts ievērojis, ka no viņa pagalma visi devušies projām labā noskaņojumā. Līdztekus pozitīvām atsauksmēm analizēti arī trūkumi. Solveigai Ikertei šķita, ka pasākumu vajadzējis sākt nedaudz vēlāk. Bijuši arī iebildumi, kādēļ dažviet izdarības tik ātri beigušās. Ieva Bronko-Pastore, apkopojot viedokļus, secināja, ka svētki vecpilsētā jāturpina. Ir vēlme ieviest tos kā tradīciju vismaz četras reizes gadā. Pēc ilgām diskusijām sanākušie nolēma uz nākamajām aktivitātēm baušķeniekus aicināt decembrī. Kad Rātslaukumā 4. decembrī iedegs izrotāto Ziemassvētku eglīti, vecpilsētas ielu iemītnieki aicināti pie savām ēkām, iestādēm un uzņēmumiem izkārt svētku virtenes.  Tām obligāti nav jābūt elektrisko spuldzīšu virtenēm, rotājumam var noderēt krāsaini diegi, lupatiņas, auklas. Baušķenieku izdomai ļauta brīva vaļa. Ir iecere, lai visas šīs svētku virtenes tiktu iekārtotas gar ēku fasādēm virzienā uz Rātslaukumu. Decembra vidū te plānots Ziemassvētku tirdziņš, kura laikā suminās interesantāko, radošāko ēku noformētājus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

iii

Tik tiešām, lūdzu, nevajadzētu visus pasākumus organizēt vienlaicīgi, jo tā bija, ka dažā pagalmā jau viss bija beidzies, kad aizgājām

pirms 9 gadiem, 2011.10.17 11:31

murrr

kas īsti bija šī pasākuma idejas autors un likumiskais organizētājs rīkotājs? tā arī nevarēja saprast. Kultūras centrs vai bērnu jauniešu centrs?

pirms 9 gadiem, 2011.10.15 21:04

rrrr

Šis pasākums tiešām bija jauks.
Ierosinājums- lai katrā pagalmā pasākumu sākumi būtu saplānoti ar stundas starplaiku. Lai var paskatīties vienā pagalmā un tad aiziet uz nākošo pagalmu. Jo vēl nēesi paskatījies vienu jau skaties pulkstenī skrien uz nākošo pasākumu.
Paldies par sapratni.

pirms 9 gadiem, 2011.10.15 10:48

Vietējās ziņas