Svinīgi iemūrēs kapsulu «Balticovo» ārpus sprostiem turēto vistu kūts pamatos 1

Olu un olu produktu ražošanas uzņēmums «Balticovo» otrdien, 19.martā rīkos kapsulas svinīgo iemūrēšanu jaunās ārpus sprostiem turēto vistu kūts pamatos Iecavā, portālu informēja mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Agra Lieģe.

Plānots, ka pasākumā ar projektu sīkāk iepazīstinās uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Valdis Grimze, padomes loceklis Mhitars Mhitarjans un komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps. Vēstījuma kapsulu palīdzēs iemūrēt Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks.

«Ārpus sprostiem turētu vistu kūts būvniecība ir ieguldījums nākotnē un atbilde uz pieprasījuma palielināšanos pēc kūtī dētām olām Skandināvijas valstīs un Rietumeiropā. Tās ir lielas investīcijas – projekta realizācijā paredzēts ieguldīt vairāk nekā astoņus miljonus eiro, bet šis solis ir labi pārdomāts un apliecina AS «Balticovo» gatavību pāriet uz ārpus sprostiem dētu olu ražošanas palielināšanu, lai nodrošinātu arī Latvijas un Baltijas tirgus pieprasījumu mirklī, kad tas pieaugs,» portālam norādīja Toms Auškāps.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas