Svitenes ceļam nepieciešamos uzlabojumus «Viona» veic par saviem līdzekļiem 8

Darbu apjoms, kvalitāte un izpildes termiņi joprojām ir  galvenā sarunu tēma Rundāles novada pašvaldībai ar ceļu būvniecības uzņēmumu «Viona». Notikusi kārtējā iknedēļas būvsapulce, kas notiek katru piektdienu no būvdarbu sākuma, kurā piedalās būvdarbu veicēja pārstāvji, būvuzraugs, autoruzraugs un pasūtītāja pārstāvji.

Par 31.maija sapulci «Bauskas Dzīve» jau plašāk rakstīja. Rundāles novada domes izpilddirektors Aigars Sietiņš pastāstīja, ka bruģēšanas posmā darbi pabeigti un turpinājusies caurteku labošana un nobrauktuvju izbūve. No 10.jūnija darbi pilnā apjomā sākti uz asfalta seguma. Kontrolurbumu vietastiks  veiktas ar datoru,  kur programma automātiski izvēlēsies pārbaudāmās vietas, un analīzes izdarīs neatkarīga laboratorija.

Turklāt jāveic arī ceļa garenprofila mērījumi un  slīpuma mērījumi grāvjiem, būvniecības firmai jānodrošina objektu fotofiksāža, kas iesniedzama autoruzrauga organizācijai - SIA “Myzone”.

Pasūtītāja nostāju A.Sietiņš raksturoja īsi: «Nepieciešamos uzlabojumus firma «Viona» veic par saviem līdzekļiem. Mēs, pasūtītāji, varēsim būt mierīgi tikai tad, kad darbi būs pabeigti laikā un atbilstošā kvalitātē.»

Pievieno komentāru

Komentāri 8

run

Liecieties tak mierā, vionai vēl daudz citi objekti. Kad būs brīvākas rokas, tad pabeigs.

pirms gada, 2019.06.13 15:25

Viss notiek kā iecerēts

jau gadu atpakaļ bija redzams, ka ceļus būvēt nav tas pats, kas zemi art, bet pasūtītājs sajūsminājās ka ceļu būvē iesaistīti vietējie zemnieki un stāstīja, ka viss notiek kā iecerēts, un Sietiņš atbildēs par vārdiem - "bruģēšanas darbi pabeigti", tak aizbrauciet paskatieties kā tas bruģis ielikt, pēc pirmām lietavām būs čau

pirms gada, 2019.06.13 16:06

bruģis

tas tiesa, bruģī jau šobrīd jūtas rises

pirms gada, 2019.06.13 16:16

vai

Tas bruģis nekurienes vidū parāda mūsu augsprātību. Mazā Ventspils.

pirms gada, 2019.06.13 18:57

fantastika

2018.gada 1.augustā Bauskas Dzīve rakstīja, ka ceļu paredzēts pabeigt līdz šī gada 10. decembrim. Arī nākamgad šis gads būs šīs gads un viss notiks pēc plāna.

pirms gada, 2019.06.13 16:41

To Zzz

Lidz 2.kārtai tur tālu, pirmā taču viscaur ir sabrukusi :D

pirms gada, 2019.06.14 23:34

Bruģis

Tad bruģis jau tagad ir aizpeldējis, kur vēl ziemā kur būs mitrums un sals. Ūdenim tur nav kur notecēt, pavasarī redzējām kāda peļķe tur stāvēja.
Parokam tur tad tur un tā pa visu ceļu kaut ko iesākam un tā paliek.
Šim ceļa segumam vēl mūžs palicis ir 2 gadi.

pirms gada, 2019.06.14 09:37

Vietējās ziņas