Svitenes seniori gādā par dzīvesprieku un rīko tikšanos ar aktrisi Indru Burkovsku 1

Rundāles novada Svitenes pensionāru biedrība «Sudrabupe» 1. novembrī plkst. 17 Svitenes tautas namā rīko tikšanos ar aktrisi Indru Burkovsku.

Biedrības vadītāja Velta Kočajeva «Bauska Dzīvei» vēstīja, ka pasākums iespējams, pateicoties projektam «Labs darbs divus mūžus dzīvo». Biedrība jau sešus gadus raksta projektus un iesniedz tos novada pašvaldībai, kas senioru iniciatīvu allaž atbalsta. Projektu mērķis ir uzaicināt uz tikšanos tautā iemīļotus māksliniekus un aktierus. Iepriekšējos gados bijušas tikšanās ar Jāni Skani, Regīnu Devīti un citiem.

Velta Kočajeva atzīstas: «Man ļoti patīk aktrises Indras Burkovskas skatuves sniegums un talants. Ideja guva atsaucību mūsu biedrībā, un to atbalstīja arī Rundāles novada kultūras nodaļas un Svitenes tautas nama vadītāja Sandra Kerēvica. Biju dzirdējusi arī ļoti labas atsauksmes par aktrises viesošanos šovasar Stelpē. Indra Burkovska mūsu uzaicinājumam atsaucās ar lielu izpratni un pretimnākšanu. Kad vajadzēja vienoties par viņas uzstāšanās programmu, norunājām, ka nepatīkamu lietu mūsu apkārtējā dzīvē jau tāpat diezgan, bet optimisma un laba noskaņojuma uzturēšanai vajag vairāk prieka. Tā arī radās sarīkojuma nosaukums «... par prieku». Mums, senioriem, ir ļoti svarīgi uzturēt gaišu noskaņojumu, tāpēc domāju, ka Indra Burkovska ir viena no tām teātra skatuves māksliniecēm, ar kuru tikties patiešām būs patiess prieks. Uz tikšanos, protams, var nākt ikviens viņas talanta cienītājs.»

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas