Talkotāji Bauskas novada pagastos strādā jau šonedēļ 1

Lieldienu nedēļas laikā, gatavojoties 27.aprīlī gaidāmajai Lielajai talkai, ikvienam interesentam bija iespēja iesaistīties talkās Bauskas novada Codes, Ceraukstes un Īslīces pagastā.

Projektā «Plānveida ilgtermiņa darba ar jaunatni īstenošana Bauskas novadā» jaunatnes darbinieki organizēja talkas, lai jauniešiem un pagasta iedzīvotājiem būtu iespēja iesaistīties labos darbos vides un sabiedrības interesēs.

Codieši strādāja pie Codes evaņģēliski luteriskās baznīcas. Tika salasīti vecie zari, plastmasas un stikla pudeles, grābtas lapas. Talkotāja Keita Luīza Muceniece aicina visus iesaistīties šī gada Lielajā talkā, jo mums ir svarīgi dzīvot sakoptā vidē. «Visi saprotam, cik slikti ir mēslot, bet īstā attieksme redzama darbībā,» teic K. L. Muceniece.

Ceraukstes pagasta jaunieši kopa Ceraukstes centra apli, kas bija diezgan piegružots. Īslīces pagastā labo darbu darītāji ceturtdien sakopa Rītausmu parka teritoriju.

Bauskas novada jaunatnes lietu speciāliste Liene Rotberga atzina, ka jauniešiem patīk piedalīties šādos pasākumos: «Jaunie talkotāji strādā visas sabiedrības interesēs un sakopj vietu, kur dzīvo. Šie jaunieši nemēslos, viņi zina, ka atkritumi ir jāsavāc.»

Šogad Lielā talka būs sestdien, 27. aprīlī. Talkotāji aicināti ņemt līdzi darba cimdus, maisus, tērpties piemērotā apģērbā un apavos. Lielajā talkā sakopsim savu pagalmu, stādīsim kokus, veidosim skaistas puķu dobes, kuras priecē ikvienu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

!!!

Biju pārsteigta aizvedot ciemiņus uz Viļa Plūdoņa Lejenieku muzeju. Labās puses teritorija no Zaķīšu pirtiņas uz sporta laukuma pusi nekopta, mētājas nozāģēti zari, sapuvuši āboli. Ābeļdārzs izskatās pēc tikko sāktas meža cirsmas. Nevarējām saprast vai tiks nozāģēts. Puķu dobes nesakoptas. Varbūt, ka Ceraukstes pagasta jaunieši un Bauskas muzejs varētu organizēt šīs teritorijas sakopšanu? Nepietiek ar pus-sakoptu durvju priekšu, atjaunoto klētiņu un ratnīcu!

pirms gada, 2019.04.22 15:55

Vietējās ziņas