Tapusi Rundāles pils mobilā lietotne 3

Tapusi Rundāles pils mobilā lietotne "Rundale Palace", portālu informēja lietotnes izstrādātāji.

Aplikācija veidota kā pagājušā gada decembrī izdotā tematiskā plānotāja "Rundāles pils - skats aizspogulijā" digitālā versija, un tās mērķis ir radīt iespēju apmeklētājam sev ērtā vietā un laikā iepazīt tuvāk Rundāles pili, sekojot īpaši veidotam interjeru maršrutam - lietotājiem būs iespēja ne tikai iepazīties ar izceltajiem interjeriem un to detaļām, bet arī noskatīties Rundāles pils muzeja direktora Imanta Lancmaņa stāstījumu par katru no tiem video formātā.

"Laikā, kad noslēdzies Rundāles pils 50 gadu restaurācijas darbs, saņemta Latvijas arhitektūras gada balva un izdota monogrāfija par pils vēsturi, esam priecīgi, ka līdzās šiem lielajiem notikumiem ir īstenots vēl kāds radošs projekts," saka Rundāles pils direktors Lancmanis. "Jaunā lietotne ir tiešs decembrī izdotā Rundāles pils plānotāja papildinājums un vēl viens veids, kā atraktīvi popularizēt muzeju."

Lietotne tapusi, sadarbojoties Rundāles pils muzejam, domnīcai "Creative Museum", dizaina birojam "H2E", tehnoloģiju uzņēmumam "RIX Technologies" un tulkošanas aģentūrai "Skrivanek Baltic". Tā bez maksas ir pieejama latviešu, angļu un krievu valodās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

dugitālā spokošanās

Viss trakoti vienkārši - no kājenes caur starpeni ieejotnē un tad tālāk lietotnē

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 13:30

es

Varbūt pataupi savas gudrības sev līdzīgiem, nezīmējies pasaulei!

pirms 5 gadiem, 2015.06.11 07:55

Aplikācijas = muļķība

Ielādēt aplikāciju, pieķēzīt atmiņu, lai vienu reizi papētītu virtuāli pili un noskatītos stāstījumu!?
Ceru, ka stāstījums nav iecepts aplikācijā iekšā.

Šādiem mērķiem jāizveido piemērota web lapa.

pirms 5 gadiem, 2015.06.11 22:39

Vietējās ziņas