«Tarkšķu trio» mācīs dančus Brazīlijas latviešiem 7

Iecavas folkloras grupas «Tarkšķi» pārstāvji drīzumā dosies uz Brazīliju, kur piedalīsies folkloras festivālā. Vēsts par «Tarkšķu trio» – kopas vadītājas Kristīnes Kareles, Lauras Arājas un Sanda Kareļa – došanos pie Brazīlijas latviešiem ievietota folkloras grupas «Twitter» kontā.

 K. Karele portālam apstiprināja, ka iecavnieki Brazīlijā piedalīsies folkloras festivālā, mācīs turienes latviešiem dančus un līgos kopā ar viņiem.

Laura Arāja «Tarkšķos» dzied un spēlē kopš skolas laikiem, tagad jau pāris gadu vada Katlakalna bērnu folkloras grupu. Sandis Karelis ir «Tarkšķu» pieaugušo grupas dalībnieks. Tajā pirms dažiem gadiem apvienojās grupā izaugušie jaunieši un mazāko dalībnieku vecāki.

«Tarkšķi» piedalīsies Skolēnu dziesmu un deju svētkos šovasar, nesen ar panākumiem startējuši folkloristu muzikantu un dziedātāju skatēs. 17. maijā iecavnieki sniedza lielisku priekšnesumu svētku ieskaņas raidījumā «Lai top!», kur uzstājās kopā ar mūziķi MNTHA. Videoierakstu var noskatīties Latvijas sabiedrisko mediju interneta vietnē ltv.lsm.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jānis

Vīrs un sieva = tas ir forši -Jūs esat lieliski!

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 14:34

Vietējās ziņas