Tarvida Francijā otrajā vietā 1

Francijas galvaspilsētā Parīzē notikušajā G1 klases tekvondo turnīrā otro vietu izcīnījusi baušķeniece Inese Tarvida. Viņas māsa Jolanta Tarvida šoreiz dalīja 5. – 8. vietu turnīrā.

Sacensībās, kas notika 13. novembrī, I. Tarvida startēja svara kategorijā līdz 53 kilogramiem un J. Tarvida – līdz 62 kilogramiem.

Pirmajā cīņā I. Tarvida pārliecinoši ar 24:1 sakāva mājinieci Houdu Ait-Ou-Ali. Jāteic, ka Francijas sportistēm sacensības savās mājās nebija veiksmīgas, – tālāk par otro kārtu netika neviena. Tā liecina mājaslapas martial.events informācija. Ceturtdaļfinālā baušķeniece ļoti sīvā mačā ar 25:21 pārspēja Spānijas sportisti Almu Mariju Perezu-Parrado. Pusfinālā pretim nāca spēcīgā Ela Aidina no Vācijas – tur uzvara ar 15:7. Finālā tomēr iznāca piekāpties Eiropā mazāk redzētajai Meksikas pārstāvei Fabiolai Gvadalupei Villegasai ar rezultātu 0:2.

Otrai māsai J. Tarvidai sākums bija gana veiksmīgs – vispirms ar 12:4 pārspēta Zviedrijas sportiste Nora Hogfeldta, tad ar 10:2 uzvarēja sportisti no Maķedonijas Miljanu Reljikji. Ceturtdaļfinālā tomēr iznāca piekāpties Jone Magadaleno no Spānijas ar 6:12.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas