Tarvidām Ēģiptē sudrabs un bronza 1

Baušķenieces māsas Inese un Jolanta Tarvidas, kas pašlaik pārstāv Vācijas pilsētas Fridrihshāfenas tekvondo klubu, startēja starptautiskajā G2 klases turnīrā Ēģiptē, Hurgadas pilsētā.

Pirmā 23. februārī svara kategorijā līdz 57 kilogramiem cīņas sāka Jolanta Tarvida, kura pēc reitinga bija ceturtā spēcīgākā savā grupā. Pirmajā cīņā ar 6:4 pārspēta mājiniece Haidi Ašrafa, tad ar 7:6 Serbijas pārstāve Aleksandra Radmiloviča.

Pusfinālā pretim nāca turnīra pārsteigums – Marokas sportiste Nada Lāraja, kura pēc reitinga bija astotā spēcīgākā, bet otrajā kārtā ar 6:5 pārspēja turnīra pirmo numuru Nikitu Glasnoviču no Horvātijas, bet pusfinālā uzvarēja ar 4:3 arī J. Tarvidu. Marokāniete bija veiksmīgākā arī finālā, izcīnot zelta medaļu. Tā liecina mājaslapas www.ma-regonline.com informācija.

Otrā dienā, 24. februārī, svara kategorijā līdz 53 kilogramiem kā savas grupas favorīte cīņas sāka Inese Tarvida. Ceļš līdz finālam bija pilns ar graujošiem rezultātiem – 56:2, 17:9 un 23:0. Finālā pretim nāca Brazīlijas Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvēja Tijana Bogdanoviča no Serbijas, un latviete šoreiz piekāpās ar rezultātu 6:15.

Pasaules Tekvondo federācijas mājaslapā publicētajā reitingā Inese Tarvida olimpiskajā svara kategorijā līdz 57 kilogramiem ir desmitajā vietā ar 220,13 punktiem, savukārt Jolanta Tarvida 33. vietā ar 108,72 punktiem. Savukārt Pasaules reitingā svara kategorijā līdz 53 kilogramiem I. Tarvida ir otrā, savukārt J. Tarvida svara kategorijā līdz 57 kilogramiem – 19. vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

pareizi

vecāku un pašu bērnu nopelns!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms gada, 2019.02.28 15:16

Vietējās ziņas