Tarvidas izcīnījušas godalgas Eiropas klubu čempionātā 4

Baušķenieces Inese un Jolanta Tarvidas izcīnījušas godalgas Eiropas klubu čempionātā, kas notika Grieķijā. Savukārt māsu klubs «BSV Friedrichshafen» uzvarēja pieaugušo konkurencē – trīs zelta, viena sudraba un divas bronzas medaļas.


Sacensībās, kas 28. februārī notika Grieķijas pilsētā Salonikos, Inesei Tarvidai svara kategorijā līdz 53 kilogramiem nopietnu pretinieku nebija – viņa pēc reitinga bija spēcīgākā turnīra dalībniece un visus mačus pabeidza ar ļoti nopietnu pārsvaru pār pretiniecēm, beigās izcīnot zelta medaļu.

Svara kategorijā līdz 57 kilogramiem līdzīga situācija bija Jolantai Tarvidai, bet viņa gan bija pēc reitinga otrā – finālā pretim nāca horvātiete Bruna Vuletiča, kas baušķenieci pārspēja ar 5:0. J. Tarvidai sudraba medaļa. Tā liecina mājaslapas ma-regonline.com informācija


Pieaugušo konkurencē Vācijas klubam «BSV Friedrichshafen» pārliecinoša uzvara, bet kopējā komandu konkurencē tomēr trešā vieta. Vācu klubam nav pārstāvju jauniešu konkurencē, kas arī noteica rezultātu. Uzvarēja mājinieki – Ziemeļgrieķijas Tekvondo savienība.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

antra

Un Kam tādas sievas vajag,kārtējās vecmeita.Jo neviens sevis cienoš vīrietis,negribēs būt par apsmieklu.

pirms gada, 2019.03.05 13:18

LLL

Pēc tava teikta jābūt klusai kolhozniecei,taka tu?

pirms gada, 2019.03.06 09:36

Saule

Kauns ka šāds komentārs par jaunām, skaistām meitenēm!

pirms gada, 2019.03.09 16:34

Vietējās ziņas