Taurkalnē jauno gadu sagaida bibliotēkā 3

Vecumnieku novada Valles pagasta Taurkalnē janvāra sākums aizvadīts mierīgi un klusi. Vienīgās aktivitātes apdzīvotajā vietā parasti notiek bibliotēkā, kur šomēnes īpaši pasākumi nav paredzēti.

Bibliotēkas vadītāja Brigita Čebatarova informēja, ka janvārī paredzēts veidot izstādi par godu rakstnieces Annas Sakses 110 gadu jubilejai. «Ieputināti neesam, atbraukt pie mums var. Toties apkārt viss ir balts un skaists,» teic bibliotēkas vadītāja.

Viņa pastāstīja, ka ciema iedzīvotājiem jaunā gada sagaidīšanas pasākums rīkots bibliotēkā. Bijušā bērnudārza teritorijā ierīkotā bibliotēka ir vienīgā pašvaldības iestāde ciemā, tāpēc tā kļuvusi par iedzīvotāju tikšanās centru, kur ir arī dušas un internets.

Taurkalnes iedzīvotāji cer, ka Vecumnieku novada vadība 2015. gadā pievērsīs ciemam lielāku uzmanību. B. Čebatarova atzīst, ka jāremontē blakus esošās tukšās telpas, tad varētu rīkot plašākus pasākumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

zinu

labi, ka Var redzēt, ka zem bildes ir rakstīts... no arhīva... Uldis V. un "Bauskas dzīve" nav bijuši izremontētajās telpās, kur ir skaisti un mājīgi ( arī grāmatu plaukti ir jauni....)! Un rakstīt "telefoniski" ir forši....

pirms 6 gadiem, 2015.01.07 21:08

joptv

to tik pucē! pārējais jau ir sabrucis ! nožēlojami - dušas un internets! toties apkārt viss balts un skaists!
drīz tur rīkos arī bēru mielastus!

pirms 6 gadiem, 2015.01.08 11:28

S no cita novada

Vismaz jaunā gada pirmajos mēnešos varēja bez negatīvisma.
Arī tam vajag telpas, kapēc nē???

pirms 6 gadiem, 2015.01.08 13:27

Vietējās ziņas