Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas skaitītāji bijušā Bauskas rajona robežās darbu pabeiguši 6

Bauskas bijušā rajona robežās - Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles pagastā - darbu beidzis 41 tautas skaitītājs. Ja kāda mājsaimniecība palikusi neapmeklēta un kāds cilvēks palicis nesaskaitīts, to vēl var izdarīt. Reģionālā koordinatore Inese Artemjeva skaidro, lai arī 31. maijs nosaukts kā oficiālais tautas skaitīšanas beigu datums, līdz 10. jūnijam iedzīvotāji paši var vēl pieskaitīties interneta mājaslapā tautasskaitisana.lv. To gan var izdarīt tikai tie, kam ir atvērts konts bankā. Līdz 10. jūnijam darbdienās iedzīvotājus uzklausīs un datus pierakstīs arī Bauskas novada sociālajā centrā Rūpniecības ielā 7. «Pēdējais skaitītājs savu darbu pabeidza 29. maijā Bauskā. Atbildēt uz skaitītāja jautājumiem atteikušies tikai daži cilvēki. Mūsu skaitītāji visur uzņemti laipni, nekādi starpgadījumi nav fiksēti, suņi nav sakoduši, datori un dokumentu mapes nav pazudušas,» stāsta I. Artemjeva. I. Artemjeva teic, ka situācija laukos iezīmē dažas satraucošas tendences. Viņa pauž cerību, ka apkopotie dati tiks rūpīgi analizēti, situācija, īpaši laukos, izvērtēta. «Iepazīstoties ar skaitļiem, atbildīgajām institūcijām būs jādomā, ko darīt Latvijas laukos, lai atkal pēc desmit gadiem mums būtu, ko skaitīt,» tā I. Artemjeva. Laikraksta drukātajā versijā 1. jūnijā uzzināsit iedzīvotāju, kā arī tautas skaitītājas viedokli par šo procesu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Kalēju ielai arī aizgāja garām!!! Laikam domāja, ka tur neviens nedzīvo. Tantuki sēdēja un gaidīja, tā arī nesagaidīja.Norakstīja.

pirms 9 gadiem, 2011.06.01 23:28

www

Arī mani nesaskaitīja.Pat neviens nepainteresējās.

pirms 9 gadiem, 2011.06.01 22:37

skaitītājs

Guntim Auziņam - tas bija domāts kā saprātīgs (!???) gājiens vai kā pārākā asprātība? Skaitīšana jau nebija asprātību šovs, vai tad ne?

pirms 9 gadiem, 2011.06.01 11:38

..

nu ja.. skaitītājs atstāja zīmīti, lai zvana, jo cilvēks strādāja, nebija mājās. Nu piezvanīja pēc nedēļas, jo ātrāk mājās no darba netiek, izrādās, viss jau nodots, ierakstīts, ka neviens dzīvoklī nedzīvo. Normāli. Internetam neuzticējās cilvēks, lai dati nenoklīst. Un tagad nekā, nesaskaitīja. Jo dati nodoti jau 3 ned atpakaļ. Ātri gan tā skaitīšana notikusi.

pirms 9 gadiem, 2011.06.01 10:21

kvā

Pie tā bardaka kāds ir izbraukušo uzskaitē (NEuzskaitē) ticamu rezultātu nedabūt.

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 20:12

Guntis Auziņs

Tas viss kaķim zem astes ! Apzināti vienīgais no ģimenes internetā nepieskaitījos - atnāks pie manis skaititājs,vai neatnāks. Neatnāca,protams ! Vēl pastāvošo iespēju piedalīties šajā muļķa laišanā,protams,neizmantošu. Tā teikt, ja reiz nav kazai piena,lai nav nemaz - paceļ ļipu un izslaukto mazumiņu salej atpakaļ !

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 19:08

Vietējās ziņas