Tautfrontieši uzņem jaunus dalībniekus

Iecavas tautfrontiešu apvienība (ITA) sanāksmē pagājušajā nedēļā uzņēma jaunus dalībniekus un plānoja tuvākajā nākotnē rīkojamos pasākumus.

ITA rīkotajā ekskursijā uz Latvijas Tautas frontes (LTF) un Barikāžu muzeju 15. maijā ir brīvas vēl četras vietas, portālu informēja  ITA vadītājs Maksims Krutikovs. Interesenti aicināti pieteikties pa tālruni 22034528. Abos muzejos gids būs bijušais LTF vadītājs un Saeimas deputāts Romualds Ražuks.

Apvienībai pievienojušās divas jaunas dalībnieces – Ligija Malnača un Mirdza Štībele no Zorģiem. Astoņi sapulces dalībnieki ievēlēja vadītāja vietnieku – par to kļuvis iecavnieks Imants Sūna.

Sapulces gaitā nolemts, ka ITA rīkotais grupas «Helsinki 86» atceres pasākums Iecavā notiks 19. maijā. Dalību tajā jau apstiprinājis Konstantīns Pupurs, uzaicināti arī Jānis Rožkalns un Anta Bergmane.

ITA dalībnieki apsprieda iespēju šogad sarīkot ekskursiju arī uz Saeimu un Brāļu kapiem Rīgā. Nākamgad iecerēts rīkot Barikāžu 25 gadu atceres pasākumu, kura norisē ITA plāno iesaistīt skolas un jauniešus. Vēl tiek apkopotas idejas par «Baltijas ceļam» veltīta sarīkojuma norisi.

Sapucē piedalījās arī Anita Latviete, Natālija Banka, Gunārs Lazda, Jānis Sekačs un dienas centra «Iecavnīca» vadītājs Ģirts Majors, vēsta M. Krutikovs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas