Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Televīzijas šovā piedalās skaistkalniete 15

Kopš 13. janvāra televīzijas skatītāji, kuriem pieejams Mūzikas video kanāls, var sekot līdzi jauniešu piedzīvojumiem jaunajā dziedāšanas šovā «Hello Rīga». Atlasi pārvarējušo dalībnieku vidū ir arī skaistkalniete Santa Getmančuka.

«Hello Rīga» ir mūziķa Artūra Duboka un kompānijas «A-Europa Production» veidots projekts, kas tapis sadarbībā ar Mūzikas video kanālu un radiostaciju «Top Radio». Jaunieši profesionālu pedagogu un pazīstamu mākslinieku pavadībā apgūst vokālās un skatuves mākslas iemaņas. Iegūtās prasmes reizi mēnesī tiks demonstrētas atskaites koncertā. Pirmais koncerts būs 23. janvārī klubā «Coyote Fly» Rīgā. To translēs arī Mūzikas video kanālā. Televīzijā vairākas reizes nedēļā ar atkārtojumiem būs redzami arī citi projekta notikumi un jaunumi.

Skaistkalniete portālam atklāj, ka šova koncertos uzstāsies pašas darinātos tērpos, gaidāmi arī citi pārsteigumi. Santai ir bagāta pieredze izklaides jomā un mūzikā –  jauniete piedalījusies dažādos konkursos. Mācoties Skaistkalnes vidusskolā, Santa bija reportiere telekanāla «LTV1» raidījumā «Juniors TV».  Savukārt Ritma institūta organizētajās radio dīdžeju nodarbībās izkopa dikciju pie «Star FM» dīdžeja Jāņa Romanovska.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

io

Atslēgas vārds- bagāta pieredze. Īstenībā meitenei jāsaprot, ka ne visu var, ko grib. Nav tāda šova, kur jaunā dāma nav pieteikusies. Kaut kā rezultātu nav. Bet vai tas mums un pašai liedz izdarīt secinājumus???

pirms 6 gadiem, 2014.01.14 17:56

neskaud, bet ej un dari

Lai taču cilvēks cīnās, kas tev liedz to darīt? Ja pats neiesi un sevi nerādīsi, neviens taču nenāks un speciāli tevi nemeklē- tāda ir dzīves īstenība.

pirms 6 gadiem, 2014.01.14 19:51

GGG

Ne jau vienmēr jābūt graujošam rezultātam! Meitene aktīva,darbīga,-vai tad labāk sēdēt mājās un vaidēt par grūtu dzīvi?

pirms 6 gadiem, 2014.01.15 10:56

!

Protams! Cik oriģināls komentārs. Gudri runāt un rakstīt komentārus prot visi. Latvijā nav viegli sevi pierādīt un kaut ko sasniegt. Tie, kas to ir mēģinājuši, to saprot un paklusē, bet tie, kas nav, mēģina izcelties ar savu "gudro" viedokli.

pirms 6 gadiem, 2014.01.15 14:13

oi

Skauģa daba! Tūtiņdreijers(-e)...

pirms 6 gadiem, 2014.01.15 15:22

Pozitīvā

Prieks, ka kāds ir aktīvs un grib darboties. Lai veicas! Novēlu citiem jauniešiem meklēt sevi un izkopt savus talantus!

pirms 6 gadiem, 2014.01.15 12:13

...

Io - tu domā, ka nevar visu, ko grib. Patiesībā var, ir tikai jācīnās! Un vai tu šo meiteni pazīsti personīgi? vai zini, ko viņa ir vai nav sasniegusi ?
Nožēlojami, patiešām nožēlojami!!!


Santai, lai veicas! :)

pirms 6 gadiem, 2014.01.15 14:22

io

Latvijā ir vesela nozare izklaides industrijā, kas balstās uz pašpasludinātiem pašpietiekamiem cilvēkiem. Es nekur neizlasīju, ka jaunā censone studētu mediju zinātnes, mācītos lietišķās mākslas vai mūzikas skolā, kur varētu pilnveidot savas dotības un palīdzētu kvalitatīvi izpausties. Lai mani vieglāk saprastu, tad piemērs ir "Talantu fabrika". ŠOBRĪD nopietni sevi pēc šī šova ir pieteicis Dons ( cik gadu pagājis???), bet arī viņš studēja Londonā, arī Sloka dara to pašu. Jautājums paliek- kāpēc mums vajag šo visai nosacīti saucamo mākslu padarīt kā kaut ko tik svarīgu, lai rakstītu par to avīzēs???

pirms 6 gadiem, 2014.01.15 17:16

:D

Lai Tev justos TIK ļoti bračārīgam:D

pirms 6 gadiem, 2014.01.15 18:54

...

Kāpēc to padarīt kā kaut ko svarīgu? Klau, IO.. Izklausās, ka jūties šausmīgi gudrs/a un visu zinošs/a !! Taču vairāk gan izskatās, ka tevī ir tipisks skauģis! Tu saki "nosacīti saucamo mākslu" , bet vai tu maz zini, kāda tā ir? Bet protams, galvenais jau ir pateikt, ko riebīgu!! Tālu tiksi. :D

pirms 6 gadiem, 2014.01.15 20:21

Sjāmīgā

Ja jūs, cilvēki mīļie, neesat dzirdējuši viņas fantastisko balsi, tad varbūt tiešām labāk paklusēt?!
Gribētos zināt, ko jūs esat sasnieguši, kur un kā studējuši - cik no jums ir veiksmīgi juristi, advokāti, ministri, uzņēmēji?! Ak, pareizi, pēc pamatskolas vēl tur neņem :)
Bet Tev, Bīna, tikai to labāko! Veiksmi, veiksmi un veiksmi! :)

pirms 6 gadiem, 2014.01.16 12:52

io

āpāc! kā par nelaimi, es esmu dzirdējusi šo " fantastisko" balsi. Un tieši tāpēc esmu teikusi to, ko esmu teikusi, mani oponenti. Lai nu neizbalso jau pirmajā reizē!!! Ar to arī šo diskusiju beigsim.

pirms 6 gadiem, 2014.01.17 19:07

+++

Skaistkalniesi lepojas ar Santu, ka vinai ir dota sada iespeja, katrs cīnas kā māk.
Neesiet tadi majas sedetāji un pasi pameginiet, bet Santas skauģiem es novēlu neaizrīties!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.18 20:42

kaimiņš

Jā..cik gan domām liels spēks io ..dēļ tavas skaudības Santa ir izgrūdusi kāju .Apsveicu!

pirms 6 gadiem, 2014.01.19 13:16

samuels

agri tas tu kuram nedod , visiem dod a tev nē

pirms 6 gadiem, 2014.01.19 16:02

Vietējās ziņas