Tenisisti sacenšas spēcīgā konkurencē

Iecavā notika novada sporta skolas «Dartija» balvu izcīņas starptautiskas sacensības galda tenisā. Kopā ar viesiem no Lietuvas, Polijas un Latvijas startēja Iecavas un Vecumnieku novada Skaistkalnes tenisistes.

Sacīkstēs, kuras tiek rīkotas jau devīto gadu, 21. un 22. martā sporta namā «Dartija» piedalījās 58 dalībnieki no Viļņas, Salčiņinkiem, Jonavas, Akmenes, Jonišķiem, Panevēžas, Rīgas, Rēzeknes, Preiļiem, Polijas pilsētas Suvalkiem, Skaistkalnes pagasta un Iecavas. Jaunieši sacentās četrās vecuma grupās. Tā liecina sporta skolas «Dartija» mājaslapas informācija.

Sporta skolas «Dartija» galda tenisa trenere Baiba Gāga uzsvēra, ka turnīrs bija laba spēku pārbaude pirms Latvijas Jaunatnes olimpiādes. Tiesa, Iecavas novada favorīte Jaunatnes olimpiādē Beāte Jašuka 2000. – 2002. gadā dzimušo meiteņu konkurencē palika ceturtā aiz divām Latvijas un vienas Lietuvas galda tenisistes. Sestajā vietā Terēza Tabea Druviņa.

Labāk veicās 2003. un 2004. gadā dzimušo meiteņu konkurencē – Rēzija Meļķe izcīnīja otro vietu, bet Līva Bogdanoviča ierindojās devītajā vietā.

Sacensībās startēja arī Sanija Bagdone un Līga Juškēvica no Skaistkalnes pagasta. Meiteņu treneris Ainars Eņģelis atzina, ka progress jaunajām sportistēm ir, bet vēl daudz jātrenējas. Savukārt Latvijas Jaunatnes olimpiādē medaļas Vecumnieku novadam, visdrīzāk, atnesīs puiši – skaistkalnieši brāļi Māris un Mareks Eņģeļi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas