Tēva dienā visvairāk sveiks tētus Iecavā un Bauskā

VAS «Latvijas pasts» un Latvijas vecāku organizācijas «Mammamuntetiem.lv» rīkotās tradicionālās Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijā šogad tēvi visā Latvijā saņems 10 000 apsveikuma pastkaršu, portālu informēja VAS «Latvijas Pasts» pārstāve Gundega Vārpa. Tētiem Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā šogad tiks nosūtītas 218 atklātnes.

Visvairāk apsveikuma pastkaršu Tēva dienā adresētas tētiem Iecavā – pavisam 89. Nedaudz mazāk –79 sveicieni ceļos uz Bausku, 36 apsveikumi tiks nogādāti Vecumniekos, bet 18 – Rundālē. Populārāko pastkaršu saņēmēju vārdu topā mūspusē ir Jānis, Andris un Edgars.

G. Vārpa atzīmēja, ka «Latvijas pasts» un organizācija «Mammamuntetiem.lv» jau sesto gadu aicināja sumināt tēvus ar īpašu sveicienu Tēva dienā, no sociālo tīklu «Facebook» vai «Twitter» kontiem autorizējoties interneta vietnē «www.nosutipastkarti.lv» un nosūtot kādu no «Latvijas pasta» sagatavotajām pastkartēm. 

Apvienojot pastkaršu sūtīšanas seno tradīciju ar mūsdienu digitālo tehnoloģiju iespējām, «Latvijas pasts» kopš 2011.gada organizē pastkaršu sūtīšanas akcijas sociālajos tīklos. Populārākās no tām veltītas Mātes un Tēva dienai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas