Tiesa noraidījusi azartspēļu organizētāja SIA «Joker Ltd» sūdzību pret Iecavas domi 7

Pirmdien, 30. septembrī, Administratīvā apgabaltiesa  noraidījusi SIA «Joker Ltd» pieteikumu par labvēlīga administratīvā akta izdošanu, ar kuru SIA «Joker Ltd» tiktu atļauts atvērt totalizatora un derību likmju pieņemšanas vietu Rīgas ielā 16, Iecavā, Iecavas novadā, ziņo pašvaldības portāls iecava.lv.
Iecavas novada dome ar SIA «Joker Ltd» par totalizatora vai derību vietas atvēršanu tiesājas jau kopš 2014. gada sākuma. Beidzamā lieta tika ierosināta, pamatojoties uz SIA «JJoker Ltd» pieteikumu par labvēlīga administratīvā akta izdošanu saistībā ar Iecavas novada domes apelācijas sūdzību par Administratīvās rajona tiesas 2016. gada spriedumu.
Administratīvā apgabaltiesa, izvērtējot Iecavas novada domes paskaidrojumos norādītos argumentus un pieņemtos teritorijas plānošanas dokumentus, secinājusi, ka konkrētais ierobežojums Iecavas ciema sabiedriskā centra teritorijā izveidot jaunas azartspēļu vietas ir noteikts, lai nodrošinātu citu cilvēku tiesību aizsardzību un sabiedrības labklājības aizsardzību – indivīda tiesības uz dzīvi labvēlīgā vidē un sabiedrības tiesības uz ilgtspējīgu attīstību, tikt aizsargātam no azartspēļu nelabvēlīgās ietekmes. Līdz ar to minētajam ierobežojumam ir leģitīms mērķis.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 7

prātnieks

Cik var pelnīt uz līdzcilvēku atkarībām? Un pareizi tās legālās atkarību vietas ierobežot skaita ziņā.
Tikai jautājums, kad Ieksļietu ministrs uzdrošināsies dot pavēli policijas ģenerālim slēgt "točkas"? Bail? Vai kas?
- ja bail mežā no zaķa - tad neej uz medībām - zaķis nobadīs...

pirms gada, 2019.10.03 08:28

Pareiz ir

Pietiek jau, ka šitie ūķi ir katrā mazā miestā sabāzti, nevajadzētu ļaut vērt vaļā neko jaunu!
Tāpat visi gribētāji var ātri vien telefonā vai datorā ieiet un nodarboties ar sevi. Vajadzētu vispār slēgt visas šitās iestādes, lai viss šitas paliek tikai e-bizness! Atrisinātos mūžīgo kautiņu problēmas šajās iestādēs un būtu miers.

pirms gada, 2019.10.03 11:11

roko

zaudētavu un pokeru pritoni ir jāizmet ne tikai no Iecavas, bet no visas latvijas . Ar kāju pa dir..su un ārā!!!

pirms gada, 2019.10.03 12:55

Iecavai

jums labi, jūsu pašvaldība iztiesājās par sliktu totalizatoriem, bet Bauskā Ābelnieks tikai nošļupstēja, ka nav vērts aizliegt, tāpat tiesā uzvarēs...

pirms gada, 2019.10.03 20:57

Anita un Haris

Ja nezini, nemuldi! Iecavā Joker gribēja atvērt "ellīti" jaunā vietā, taču Bauskā tas lūdza atļaut totalizatoru jau esošā vieta kā papilddarbību papildus jau esošajām. Ir atšķirība, vai ne? Tā ka ne*irs

pirms gada, 2019.10.04 13:21

Anitai un Harim

Ko tik neizdomās lai attaisnotu savu bezdarbību un saprāta trūkumu

pirms gada, 2019.10.04 19:50

Janka

Tu tak esi stulbs!!!

pirms gada, 2019.10.04 21:15

Vietējās ziņas