Tiesas lēmums būs zināms 8. janvārī 10

Administratīvajā apgabaltiesā šonedēļ izskatīja Administratīvās rajona tiesas lēmuma pamatotību par pasažieru pārvadājumu konkursa rīkošanu, informē Administratīvās apgabaltiesas priekšsēdētājas palīdze Līga Trubiņa. Tiesnesis Edgars Puriņš rakstveida procesā (bez strīdā iesaistīto pušu vai to pārstāvju klātbūtnes) izvērtēja 19. novembrī Administratīvās rajona tiesas pieņemto lēmumu. Apelācijas kārtībā šo lēmumu pārsūdzējusi Autotransporta direkcija. L. Trubiņa precizēja, ka lieta ir izskatīta, nav atlikta, taču tiesneša lēmums būs zināms tikai 8. janvārī. Administratīvās apgabaltiesas lēmums būs galīgs un nepārsūdzams."Bauskas Dzīve" jau vēstīja, ka 19. novembrī Administratīvās rajona tiesas tiesnese Aija Reitupe pieņēma lēmumu, kurš paredz apturēt Autotransporta direkcijas (AD) konkursu, liedzot slēgt līgumus par pasažieru pārvadāšanu starppilsētu maršrutos lielajām Rīgas firmām. Tādējādi pirmajā tiesas instancē tika apmierināts lauku pārvadātāju, tostarp arī SIA «Aips», lūgums apturēt konkursa komisijas lēmumu, kas par uzvarētājām maršrutu tīklā «Centrs 1» atzina Rīgas firmas «Nordeka», «Rīgas taksometru parks», «Blagovest TUR» un «Norma-A». Neraugoties uz tiesas lēmumu, kā arī AD vadības solījumiem līdz galīgā lēmuma pieņemšanai neuzticēt nevienai no strīdā iesaistītajām pusēm veikt pasažieru pārvadājumus, direkcija tomēr piekrita, ka no 1. janvāra maršrutā Rīga - Bauska strādās firma "Blagovest Tur". Līgums ar šo uzņēmumu gan netika noslēgts tieši, bet pastarpināti, kā starpnieku izmantojot Liepājas Autobusu parku.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

csk

Puriņ, kukulis taču ir tik vilinošs? Tas nekas, ka KNAB šefa vēl nav.

pirms 12 gadiem, 2009.01.03 21:12

xxx

nuuu, es dzivoju Riigaa un braucot ar 21. autobusu no Imantas liidz Juglai maksaaju tikai 40 santiimus! Meeroju 15 kilometru garu gabalu!

pirms 12 gadiem, 2009.01.03 12:37

ella - svarīgs jautājums

Šodien pastaigājoties iegāju autoostā. Kāpēc autoostā nav norādītas biļešu cenas? Kā es varu zināt, vai es varu atļauties braucienu uz noteiktu vietu? Vai par to nevajadzētu padomāt autoostas vadībai? Sakarā ar smago ekonomisko situāciju,man kā pakalpojuma ņemājai tomēr man vajadzētu zināt, cik maksās brauciens ar autobusu lidz konkrētai pieturai.

pirms 12 gadiem, 2009.01.02 20:27

braucēja

Žēl, ka mēs visi neaizstāvējām savējos, tagad mūsu nodokļu naudiņa aizplūdīs citur. Labi vēl, ka mūsu šoferus paņēma darbā. Vismaz šie nodokļi paliks Bauskai.

pirms 12 gadiem, 2009.01.02 16:34

........

tie vissi bija pasutitie raksti par aipu,par naudu protams...

pirms 12 gadiem, 2009.01.02 15:08

uldis

tagad tikai ir redzams, cik nopietns pārvadātājs apkalpo maršrutu uz Rīgu..... Domāju, ka daudzus iepriecēja jaunā ekspreša cena uz Codi, Iecavu..... Neko labāku arī nevarēja gaidīt iesaistot pārvadājumos Blagovest Tur.... Tā ir, ja kurpes sāk labot šuvējs....... Lai nu kā, bet AIPS tādas problēmas pasažieriem neradīja un neradītu! Un tā riešana un košana AIPAm bija bez pamata. Arī AIPam bija autobusu modernizācijas plāns un bija paredzēts 2009. gadā iegādāties jaunus autobusus........... tikai Ministrijai vajadzēja iedot tiem, kas sponsorēs nākamās vēlēšanas.... Ir taču skaidri zināms, kādā krēslā vēlas iesēsties ministrs.... Pašvaldībai arī nodokļi nav vajadzīgi..... visu biznesu pārceļam uz Rīgu.... Vai tā būs labi?

pirms 12 gadiem, 2009.01.02 12:14

chiki

besī ārā, ka visādi diletenti apraksta šādas tieslietas - absolūti nesajēdzot paši nekā no administratīvā procesa un tādējādi jaucot vēl tautai prātus.. ibio!

pirms 12 gadiem, 2009.01.02 10:59

antišlesers

Cik ilgi Šlesers vēl ņirgāsies par Latvijas iedzīvotājiem? Viņam jāceļ lidosta, jāuztur savi rodstveņņiki, un jādabeidz Latvijas ceļi līdz klinķim. Cik ilgi tas turpināsies? Arī šogad būs ne tikai ekonomiskā, bet arī politiskā krīze.

pirms 12 gadiem, 2009.01.02 09:37

Vietējās ziņas