Tīši sabojā mašīnas lukturi Īslīces pagastā

Bauskas novada Īslīces pagastā 5. jūnijā vīrietis tīšām sabojāja automašīnas «BMW-525» priekšējo kreisās puses lukturi. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Savukārt Vecumniekos, Stacijas ielā, 6. jūnijā vīrietis stūrēja motociklu un netika galā ar tā vadāmību, viņš krita un guva traumas. Motociklists nogādāts ārstniecības iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 6. jūnijā saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 6. jūnijā saņemta informācija par 209 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 84 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 38 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un divi kriminālprocesi. Fiksēti 16 ceļu satiksmes negadījumi, četros ir cietušas piecas personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas