Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Top grāmata par Rundāles novadu

Rundāles novada pašvaldība ir nolēmusi papildināt kultūrvēsturisko un simbolisko materiālu klāstu, radot unikālu grāmatu par Rundāles novadu, informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.

Izdevums plānots kā bilžu grāmata, kas ilustrēs Rundāles novada dažādus objektus un vietas, kā arī novadu raksturojošos svētkus, atklāj K. Kociņa.

Idejas pamatā ir atziņa, ka paši novada iedzīvotāji ir tie, kas ikdienā satiek apkārt mītošos cilvēkus, redz ainavas un apmeklē pasākumus. Speciāliste uzsver: «Novada iedzīvotāji ir visīstākā laikmeta liecība, un fotogrāfijās iemūžinātie mirkļi ir mīlestības stāsts Rundālei.»

Pašvaldība aicina ikvienu novada iedzīvotāju iesaistīties grāmatas veidošanā, atlasot interesantākos foto mirkļus, objektus un notikumus. Fotogrāfijas tiks pieņemtas Rundāles novada domes kancelejā vai Viesturu un Svitenes pagasta pārvaldē līdz šī gada 30. novembrim. Tās pašvaldības darbiniekiem jānodod jebkurā pieejamā datu nesējā – diskā, USB atmiņas ierīcē u. c.

Fotogrāfiju iesniedzējam jānorāda attēlā redzamais objekts, notikums, īss apraksts, datums, kā arī savs vārds un uzvārds. Izdevumam atlasīto fotogrāfiju autoru vārdi tiks publicēti jaunizdotajā grāmatā.

Pašlaik novadam jau ir izveidots savs karogs un himna. Paies kāds laiks, līdz publicēs grāmatu. Laikietilpīgs process ir materiāla savākšana, apkopošana, apstrāde. Izdevumi jāiekļauj arī budžeta aprēķinos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas